Catalyst síť
agency synergy catalyst tunisia

Agence Synergy

Region: Tunis

Klíčové kontakty: Ghazi Cheikhrouhou, Mariem Kastally, Raouf Baktache

www.catalystteambuilding.tn

Společnost Agence Synergy, popřední team-buildingová společnost a společnost pro management událostí, která se nachází v Tunisu, má výlučnou licenci k distribuci team-buildingových produktů Catalyst po celém Tunisu.

Agentura Synergy, založená v roce 2010, nabízí profesionální pobídky šité na míru, mítíngy a události a team-buildingová řešení pro firemní zákazníky v Tunisu i mimo něj. Agentura Synergy se proslavila svými odbornými znalostmi v poskytování na míru šitých řešení v celé řadě disciplin včetně plánování událostí, organizování kongresů, incentivních cest, programů odměn, spouštění produktů a řízení schůzek. Agentura Synergy si vybudovala solidní pověst spolehlivého, tvořivého a poctivého partnera. To jim umožnilo získat a udržet důvěru klientů, takže se nyní mohou pochlubit opravdu vysokým počtem věrných zákazníků.

Vysoce vyškolený a zkušený tým společnosti Agence Synergy má základní vizi, a to "být nejlepší v podnikání, být zábavný a být nejcennějším spojencem klienta." Získávají zkušenosti a poznatky ze všech sektorů odvětví vnitřního cestovního ruchu, které jim pak umožňují poskytovat koherentní služby svým klientům. Vytvářejí výjimečné zážitky, které inspirují klienty a pomáhají jim dosahovat mimořádných obchodních výsledků.

Agentura Synergy se zaměřuje na to, aby pomohla společnostem pochopit, že jejich obchodní úspěch závisí na zapojení a inspirování svých zaměstnanců, partnerských kanálů a zákazníků, a to všechno prostřednictvím vyšší výkonnosti. Právě díky tomu poskytne klientům to správné řešení a zajistí, že každá zkušenost s team-buildingem přinese jednotlivci i organizaci trvalou změnu. Ať už hledáte team-buildingovou aktivitu, která přinese zábavné, nezapomenutelné sdílené zkušenosti; nebo inspiraci svého týmu ke konkrétním podnikovým cílům a hodnotám, díky zkušenostem v team-buildingu je náš tým připraven s vámi spolupracovat na vývoji řešení, které bude nejlépe vyhovovat potřebám vaší osoby, týmu a společnosti.