Catalyst síť
catalyst denmark

Aha and Co

Region: Dánsko, Švédsko

Klíčové kontakty: Jacob Palmqvist

www.catalystteambuilding.dk

Firma Aha & Co se sídlem v Kodani má licenci pro prodej portfolia teambuildingových her a konferenčních programů Catalyst v Dánsku.

Společnost Aha & Co nabízí originální, zábavné a strhující teambuildingové aktivity a akce pro rozvoj flexibility a pozitivního přístupu zaměstnanců. Naše produkty jsou navrženy tak, aby je bylo možno snadno začlenit do vašeho programu a podpořit tak vaše obchodní nebo kulturní cíle, a to vše inovativní a osvěžující formou.

Hledáte-li unikátní program na konferenci od dodavatele se solidními zkušenostmi a zázemím, jste u cíle!

Naše skupinové motivační akce probouzejí spoustu energie a nadšení. Ručíme za to, že naše akce vám přinesou štěstí a pocit sounáležitosti a posílí mezi vašimi zaměstnanci týmového ducha. Všichni máme kreativní talent, který jen čeká na vyjádření. Společnost Catalyst Denmark nabízí materiály a know-how, které pomůže kreativitě, aby se volně rozběhla. Prostřednictvím hudby, výtvarného umění a inovativních simulací obchodních situací vytváříme pozitivní prostředí, které si všichni budou dlouho pamatovat.

Díky rozsáhlému portfoliu seznamovacích her vám můžeme nabídnout řadu vnitřních i venkovních teambuildingových řešení v libovolném konferenčním rezortu nebo společenském zařízení v Dánsku, Švédsku a ostatních skandinávských zemích.

Navštivte web www.catalystteambuilding.dk a podívejte se, jakými inovativními způsoby podporujeme pozitivní změny.