Catalyst síť
catalyst chile antawaya

Antawaya

Region: Čile

Klíčové kontakty: Alfonso Canales

www.catalystchile.cl

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány v Čile pod exkluzivní licencí společností Antawaya Group, popřední školící a team-buildingovou společností v Čile.

Skupina Antawaya zahájila svou činnost v prosinci 2011 vytvořením střediska Antawaya Outdoor Leadership Center zaměřeného na akce a outdoorové aktivity. Později v roce 2014 Antawaya vytvořila poradenskou skupinu UHC Capacita se sídlem v Santiagu se zaměřením na vedení, týmovou práci a efektivní komunikační dovednosti s cílem přinést zábavným a efektivním způsobem trvalé změny v podnikání. Skupina Antawaya považuje za svůj největší přínos lidi, kteří tvoří jejich tým - není divu, že jsou v průmyslu dobře známí pro své zanícené, zkušené lidi!

Antawaya Group se snaží vytvářet změny a obohacovat životy lidí osobnostně i profesionálně prostřednictvím team-buildingu, tréninku a zkušenostního učení v místě jejich bydliště, ve venkovním tréninkovém středisku nebo na místě konference nebo v kanceláři. Antawaya dokáže vytvořit řešení na míru individuálním potřebám vašeho týmu a vašim požadovaným výsledkům včetně vývoje zaměstnanců, řízení změn, vytváření sítí, strategického plánování, komunikace, zlepšování procesů, řízení vztahů se zákazníky nebo CSR. Jako součást globální sítě Catalyst nabízí společnost Antawaya záruku kvality Catalyst Global, vysoké standardy, vynikající produkt a rozsáhlé zkušenosti při organizaci a poskytování firemních akcí a produktů pro vytváření týmu.