Catalyst síť
asia ability catalyst malaysia

Asia Ability

Region: Singapur, Malajsie, Thajsko, Vietnam

Klíčové kontakty: David Powell, David Fotheringham, Audrey Jinivon

www.catalystteambuilding.my

Firma Asia Ability je jedním ze dvou partnerů, kteří mají oficiální licenci pro poskytování teambuildingových programů Catalyst v jihovýchodní Asii. Pravidelně pořádá kreativní teambuildingové akce v Malajsii, Singapuru, Thajsku, Indonésii a Vietnamu a na Filipínách.

Společnost Asia Ability má hluboké porozumění a rozsáhlé zkušenosti s působením v celé jihovýchodní Asii, kde pravidelně spolupracuje s hotely a rezorty na pořádání programů – ať už vnitřních, v konferenčních prostorách, nebo venkovních na pozemcích rezortů, na plážích nebo na odlehlých ostrovech, v džungli nebo dokonce v ulicích měst!

Za úspěch při vytváření neuvěřitelně efektivních rozvojových programů ve všech oblastech podnikání vděčíme našemu týmu vysoce motivovaných a talentovaných konzultantů, školitelů, moderátorů, vedoucích programů, průvodců a externistů. K tomu všemu přidejte veškerou potřebnou logistiku a zabezpečení.

Členy našeho mezinárodního týmu jsou vysoce profesionální, zkušení a kvalifikovaní firemní školitelé a vedoucí programů, kteří jsou energičtí, strhující, komunikativní a zábavní.
navštivte web www.catalystteambuilding.asia, kde se dozvíte více.