Catalyst síť
Be challenged catalyst australia

BeChallenged

Region: Austrálie

Klíčové kontakty: Oliver Sheer, Kingsley Seale

www.catalystteambuilding.com.au

Firma BeChallenged, která má exkluzivní licenci pro Austrálii, nabízí teambuildingové aktivity Catalyst v Sydney, Melbourne, Perthu, Brisbane a na jiných místech.

Splečnost Dream Team Catalyst, která pravidelně působí v Port Elizabeth, Durbanu a jiných jihoafrických lokalitách, nabízí teambuildingové aktivity i ve všech hlavních destinacích Afriky, jako je Keňa, Zimbabwe, Tanzanie, Zambie a tak dále.

Jižní Afrika je díky klimatu subtropického hornatého terénu se středomořským nádechem ideální destinací pro vaši příští konferenci. V zemi najdete nepřeberné množství konferenčních a výstavních zařízení.

Společnost Dream Team Catalyst zajišťuje teambuildingové hry a doprovodné konferenční programy, nebo s ní můžete v rámci programů Catalyst vyrazit ven a prozkoumat, co vám Afrika může nabídnout.

Uspořádáte-li konferenci v JAR, máte k dispozici výběr od plážových rezortů až po exkluzivní golfové areály a přírodní rezervace. Afrika nabízí celou řadu fascinujících atrakcí, jako třeba Viktoriiny vodopády nebo Krugerův národní park.

Navštivte web www.dreamteam.co.za, kde se dozvíte více.