Catalyst síť
Catalyst UAE Biz Group

biz GROUP - Teambuilding

Region: Blízký východ

Klíčové kontakty: Hazel Jackson, Matt Jenison

teambuilding.bizgroup.ae

biz-events je přední team-buildingová společnost na Blízkém východě, která nabízí širokou paletu řešení pro potřebu všech týmů. Její pobočky se nacházejí v SAE (Dubaj), Abú Zabí, Kataru a Egyptě.

Náš pracovitý tým pořádá každoročně více než 450 akcí, kterých se zúčastní v průměru 30 000 lidí. Naše značka zákazníkům zaručuje zlepšení výkonnosti díky bezchybnému provedení a inovativním řešením.

Ve svojí každodenní práci uplatňujeme hodnoty naší společnosti, jež nám podle našeho hlubokého přesvědčení pomáhají budovat kulturu úspěchu, kterou pak předáváme všem společnostem, s nimiž spolupracujeme. Jde o následující hodnoty:

  • Spojit síly
  • Upřímně pečovat o poskytované výsledky
  • biz-energy
  • Věřit, že vše je možné
  • Podporovat osobní růst lidí

Naše teambuildingové akce byly pečlivě vybrány a rozpracovány tak, aby byly vhodné pro multikulturní prostředí Blízkého Východu, a lze je přesně přizpůsobit potřebám vaší konference nebo vašim cílům. Podniky se snaží maximalizovat hodnotu, kterou přináší každý z jejich zaměstnanců, a společnost biz-events jim pomáhá budovat týmového ducha, zlepšovat vnitřní komunikaci, posilovat obchodní cíle a dodat týmu energii, aby dosahovat lepších výsledků.

Naše společnost je největší a nejlepší ve svém oboru na Blízkém Východě, protože disponuje bezkonkurenčními možnostmi realizovat širokou škálu řešení na míru vašim konkrétním potřebám; biz-events je zkrátka volbou číslo jedna pro stovky firem v celém regionu. Chcete-li se dozvědět více, navštivte web www.biz-events.com