Catalyst síť
Catalyst Bulgaria

Catalyst Bulgaria

Region: Bulharsko

Klíčové kontakty: Galina Gorova, Iliana Dimitrova

www.catalystteambuilding.bg

Společnost Catalyst Teambuilding Bulgaria se sídlem v Sofii zajišťuje nejlepší teambuildingové programy a firemní akce v Bulharsku.

Společnost Catalyst Teambuilding Bulgaria pořádá firemní akce pro inspiraci, motivaci a rozvoj týmů.

Prostřednictvím strhujících simulací obchodních situací pomáhá společnost Catalyst Teambuilding Bulgaria svým zákazníkům rozvíjet největší kapitál každé firmy – lidské zdroje. Cílem společnosti Catalyst Bulgaria je povzbuzovat kreativitu a nasazení v každodenní práci.  Lidé ve firmě Catalyst Bulgaria jsou přesvědčeni, že dobrá spolupráce dává každému týmu velký náskok před konkurencí.

Firma vznikla v Bulharsku pod názvem GEA Events a nabízela svoje know-how při pořádání firemních akcí, teambuildingových aktivit a odpočinkových dnů pro zaměstnance.  Poptávka po širším kreativním portfoliu teambuildingových produktů vedla firmu GEA Events k získání exkluzivní licence na prodej a pořádání teambuildingových produktů Catalyst Global v Bulharsku.

Firma se přejmenovala na Catalyst Bulgaria a nyní nese prapor teambuildingových aktivit Catalyst v Bulharsku; nabízí úctyhodné portfolio profesionálně sestavených teambuildingových programů, které řeší různé specifické potřeby rozvoje týmů. Díky celosvětově uznávanému portfoliu flexibilních a různě upravitelných teambuildingových produktů společnosti Catalyst Global je nyní firma Catalyst Bulgaria připravena organizovat teambuildingové programy na míru potřebám zákazníků, ať už jde o rozvoj zaměstnanců, řízení změn, budování sítě kontaktů, strategické plánování, komunikaci, zlepšování procesů, řízení vztahů se zákazníky nebo sociální odpovědnost.  

Jako součást sítě Catalyst Global může Catalyst Bulgaria (původně GEA Events Bulgaria) garantovat kvalitu, rozsáhlé zkušenosti, osvědčené know-how a vysokou úroveň při pořádání a zajišťování firemních akcí a teambuildingových programů.

Společnost Catalyst Bulgaria již uspořádala úspěšné teambuildingové programy pro firmy z nejrůznějších oborů, zemí a kultur. Díky bezproblémové mobilitě může firma uspořádat akci v kterémkoli hotelu nebo konferenčním rezortu pro jakkoli velkou skupinu lidí v celém Bulharsku. 

Až budete příště pořádat další firemní nebo teambuildingovou akci v Bulharsku, obraťte se na společnost Catalyst Bulgaria.

Web společnosti Catalyst Bulgaria:  www.catalystteambuilding.bg