Catalyst síť
eagles catalyst france

Catalyst France

Region: Francie

Klíčové kontakty: Guy Bergeaud

www.catalystteambuilding.fr

Firma Catalyst France se sídlem v Paříži má výhradní licenci na poskytování teambuildingových aktivit a konferenčních programů Catalyst ve Francii. Máme dlouhou historii a skvělou pověst a nabízíme zákazníkům teambuildingové programy, na které se mohou spolehnout.

Naše hravé simulace obchodních situací, doprovodné programy a tématické hry nabízejí profesionálním týmům příležitost společně se připravit na práci pro jediný cíl: vyšší výkon týmu. Vytváříme inteligentní zážitkovou platformu pro rozvoj efektivního jednání a řešení vašich pracovních problémů.

Naše originální a jedinečné programy jsou ideální pro akce všech druhů bez ohledu na velikost: semináře, sjezdy, schůze, konference i gala večeře.

Mezi hlavní ingredience naší unikátní teambuildingové směsi patří hudba, kreativita, interakce, odhalování nového, drama a udržitelný rozvoj.

Spojení konferenčních akcí Catalyst s našimi vlastními zkušenostmi a know-how zaručuje účinný trénink a rychlou návratnost investice pro nejrůznější přední společnosti.

Jsme dokonale mobilní a jsme schopni obsluhovat zákazníky na francouzském severu i jihu, ať jde o deset lidí nebo několik tisíc účastníků. Společnost Catalyst France je flexibilní a umí se přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům.

Kontroluje ji firma Eagles Flight France.