Catalyst síť
global air catalyst kazakhstan

Global Air

Region: Kazachstán

Klíčové kontakty: Jamil Kasimov

www.catalystteambuilding.kz

Catalyst team-buildingové produkty jsou v Kazachstánu prodávány a distribuovány společností Global Air, která provozuje síť kanceláří v rámci celé země.

My v Global Air jsme prémiová cestovní kancelář v Kazachstánu a jsme známí tím, že organizujeme nezapomenutelné cesty a koordinujeme skvělé mítingy, konference a jiná setkání. Jsme autorizovaným členem Kazachstánské Cestovní Asociace (KTA), Europské Obchodní Asociace (Eurobak) a Euromic. A jako součást světové sítě Catalyst nabízíme garanci vysoké kvality, taky výjimečné produkty a rozsáhlé zkušenosti při organizování a dodávání programů firemního team-buildingu

Hrdíme se poskytováním kvalitních a na míru šitých služeb našim klientům. Náš tým je plně vyškolen a dodržuje naše etické zásady, které kladou důraz na poskytování excelentního servisu, a to jak v oblasti poskytování team-buildingových řešení pro konference a lokální společnosti, tak i pro team-buildingové aktivity. Věříme, že programy jako přelomení ledů na konferencích nebo Go Team hon za pokladem v jedné z Kazachstánských klíčových destinací dodají další rozměr vytváření týmových vazeb a zkušenostního učení.

Naše programy obohacují životy lidí v osobnostní i profesionální rovině a mají na ně trvalý dopad. Rádi pro vás naše programy přizpůsobíme tak, aby vyhovovali jedinečným potřebám vašeho týmu a vedli k dosažení vámi požadovaných výsledků. Patří sem třeba energizéry, aktivity rozvoje zaměstnanců, jako jsou interaktivní obchodní hry, tvůrčí a inovativní teambuildingové aktivity a mnoho dalšího.

Pokud hledáte komplexní řešení MICE v Kazachstánu s celosvětově osvědčenými týmovými aktivitami zahrnutými v programu, kontaktujte náš přátelský a profesionální tým Global Air.