Catalyst síť
catalyst mexico

Catalyst Mexico

Region: Mexiko

Klíčové kontakty: Gabriel Quijano, Cecilia Lopez, Sonia Peña

www.catalystteambuilding.mx

Společnost Catalyst Mexico se sídlem v Monterrey zajišťuje nejlepší teambuildingové programy a firemní akce v Mexiku.

SpolečnostCatalyst Mexico navrhuje firemní akce, které pomáhají inspirovat, motivovat a rozvíjet pracovní týmy. Prostřednictvím zajímavých obchodních her pomáhá společnost Catalyst Mexico svým klientům rozvíjet jejich lidské zdroje formou školení a teambuildingových aktivit. 

Ve spojení s celosvětově uznávaným kreativní portfoliem inovativních teambuildingových aktivit společnosti Catalyst Global může firma Catalyst Mexico navrhovat a zajišťovat teambuildingové programy na míru, ať už hledáte konferenční program, interaktivní obchodní hru nebo kreativní teambuildingové řešení. Společnost Catalyst Mexico vám nabídne řešení přesně podle vašich potřeb a konkrétní situace, ať již jde o rozvoj zaměstnanců, řízení změn, budování sítě kontaktů, strategické plánování, komunikaci, zlepšování procesů, řízení vztahů se zákazníky nebo sociální odpovědnost.  

Jako součást sítě Catalyst Global garantuje společnost Catalyst Mexico vysokou úroveň kvality, excelenci a rozsáhlé zkušenosti s pořádáním a zajišťováním firemních akcí a teambuildingových programů.

CEO společnosti Catalyst Mexico Gabriel Quijano (na fotografii při zábavě po práci) má 11 let zkušeností s teambuildingem, kdy řídil a rozvíjel obchodní týmy ve třech světových regionech (v Americe, v Evropě a na Blízkém Východě) a vnáší do teambuildingu skutečně inteligentní a kreativní přístup.  Firma Catalyst Mexico si je dobře vědoma významu zapojení zaměstnanců do práce a zajišťuje proto moderní řešení v podobě odborně připravených firemních akcí, odpočinkových dnů, teambuildingových aktivit a aktivit pro akce MICE.

Díky výhodné poloze v Monterrey může společnost Catalyst Mexico pořádat teambuildingové aktivity po celém Mexiku, a to jak v tradičních destinacích jako Mexico City, Guadalajara, Monterrey, Puebla nebo Can-Cun tak v rozvojových regionech jako Zacatecas, Queretaro nebo San Luis Potosí. 

Až budete příště pořádat další firemní nebo teambuildingovou akci v Mexiku, obraťte se na Catalyst Mexico.

Web společnosti Catalyst Mexico:  www.catalystmexico.com

S dotazy na teambuildingové akce se obracejte na adresu info@catalystmexico.com