Catalyst síť
catalyst team building portugal

Catalyst Portugal

Region: Portugalsko

Klíčové kontakty: Luis Trindade

www.catalystteambuilding.pt

Společnost Catalyst Portugal se sídlem v Lisabonu pořádá pravidelně teambuildingové aktivity v Lisabonu, Portu, Braga, Algarve a vůbec po celém Portugalsku.

Náš pracovitý tým pořádá každoročně více než 450 akcí, na kterých se zúčastní v průměru 30 000 lidí. Naše značka zákazníkům zaručuje zlepšení výkonnosti, a to díky bezchybnému provedení našich eventů a inovativním řešením.

Ve své každodenní práci uplatňujeme hodnoty naší společnosti, jež nám podle našeho hlubokého přesvědčení pomáhají budovat kulturu úspěchu, kterou pak předáváme všem společnostem, s nimiž spolupracujeme. Jde o následující hodnoty: 

  • Spojit síly
  • Upřímně pečovat o poskytované výsledky
  • biz-energy
  • Věřit, že vše je možné
  • Podporovat osobní růst lidí

Naše teambuildingové akce byly pečlivě vybrány a rozpracovány tak, aby byly vhodné pro multikulturní prostředí Blízkého Východu. Lze je přesně přizpůsobit potřebám vaší konference nebo vašim cílům. Podniky se snaží maximalizovat hodnotu, kterou přináší každý z jejich zaměstnanců, a společnost biz-events jim pomáhá budovat týmového ducha, zlepšovat vnitřní komunikaci, posilovat obchodní cíle a dodat týmu energii k dosahování lepších výsledků.

Naše společnost je na Blízkém Východě největší a nejlepší ve svém oboru, protože disponuje bezkonkurenčními možnostmi a může tak realizovat širokou škálu řešení na míru vašim konkrétním potřebám; biz-events je zkrátka volbou číslo jedna pro stovky firem v celém regionu. Chcete-li se dozvědět více, navštivte web www.biz-events.com