Catalyst síť
catalyst team building russia

Catalyst Russia

Region: Rusko

Klíčové kontakty: Maria Varlamova, Irek Mansurov

www.catalystteambuilding.ru

Russkie Prostori a Fabrika, dvě samostatné teambuildingové firmy, spojily síly a získaly exkluzivní licenci společnosti Catalyst pro Rusko.

Společnosti Russkie Prostori a Fabrika navázaly harmonickou spolupráci, aby získali exkluzivní licenci Catalyst Global pro Rusko. Díky spojení našich dovedností můžeme svým zákazníkům nabídnout ty nejlepší teambuildingové programy.

Nyní jsme připraveny aktivně navrhovat programy pro konference a inovativní vnitřní i venkovní teambuildingové aktivity pro jakkoli velké skupiny lidí od 10 do 10 000 lidí přesně podle vašich požadavků. Pořádáme teambuildingové aktivity přesně podle vašich očekávání a snažíme se maximalizovat jejich účinek.

Společnost Catalyst Teambuidling Russia působí v sídlech naší pobočky v Moskvě, Sankt Petěrburgu a Soči a pořádá programy Catalyst kdekoli ve všech devíti časových pásmech Ruska.

V našem portfoliu je více než 150 celosvětově uznávaných programů; rádi vám o nich zašleme další informace nebo můžete navštívit náš web www.catalystteambuilding.ru.