Catalyst síť
catalyst slovakia

Extraordinary Slovakia

Region: Slovensko

Klíčové kontakty: Lubo Tomko

www.catalystteambuilding.sk

Společnost Extraordinary, založena v Bratislavě, je exkluzivní držitel licence Catalyst Global team-buildingových produktů na Slovensku.

V Extraordinary Slovakia se soustředíme na zlepšování obchodních výsledků a snižování nákladů pro naše klienty. Náš tým nadšeně organizuje eventy a poskytuje tu nejlepší péči pro zajištění fantastických výsledků pro naše klienty. Ať už jde o malou nebo velkou společnost, zajišťujeme, aby naši klienti rostli, odhalujeme jejich potenciál a získáváme nebo udržujeme úspěch. Výsledky dodáváme bez rozdílu. Vyznačujeme se různorodostí. Náš tým je vytvořen z lidí z celého Slovenska. Sídlíme v Bratislavě, no fungujeme po celém Slovensku. Vašim potřebám tedy rozumíme, ať jste kdekoliv.

Naše řešení jsou H2H – Human to Human (Člověk člověku). Náš přístup je důkladný, začínáme analýzou, pak transformujeme informace a strategie na výstupy, které dodáváme pomocí team-buildingového programu, který vám poskytuje opravdové výsledky. Zůstáváme s vámi v kontaktu a zajišťujeme, že výsledky jsou dlouhodobé.

Věříme, že investování do našich zaměstnanců je efektivním nástrojem pro růst vašeho byznysu a zlepšení jeho výkonu. Sdílené zážitky jsou efektivní metodou uvědomění si této věci a my s vámi od začátku pracujeme na tom, abychom vám pomohli analyzovat vaše potřeby a najít to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás dnes pro konzultaci zdarma. Spolu pomůžeme vaší společnosti růst pomocí investování do vašeho týmu.