Catalyst síť
catalyst team building vietnam

Catalyst Vietnam

Region: Vietnam

Klíčové kontakty: Hoang Truong Van, Thu Cuc

www.catalystteambuilding.vn

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány ve Vietnamu pod exkluzivní licencí společností Rubik Asia.

V Rubik Asia team building je náš úspěch založen na tom, že si zakládáme na výstupech. To je ve Vietnamu poměrně výjimečné. Jako ostatní společnosti v oblasti team-buildingu, taky my děláme zábavu, zábavné dny volna pro zaměstnance a team-buildingové aktivity na konferencích. To, co nás dělá rozdílnými je, že posloucháme zákazníky a navrhujeme a poskytujeme team-buildingové aktivity, které mají přinést jejich požadované výstupy a trvalý vliv na zdraví organizace a štěstí jejich lidí.

Věříme, že mít strategii zapojení zaměstnanců je pro obchodní úspěch životně důležité. Naše sofistikované team-buildingové programy rozvíjejí týmovou práci, vedení, týmové vazby, spolupráci a efektivní komunikaci. Od prolamování ledů na konferencích přes zábavný den volna pro zaměstnance přímo ke zkušenostnímu učebnímu programu, naše team-buildingové aktivity tvoříme s úspěchem vašich zaměstnanců a finančním zdravím vašeho byznysu na zřeteli.

Tady v Catalyst Vietnam nabízíme garantovanou kvalitu, vysoké standardy, vynikající produkty a rozsáhlou zkušenost při organizování a dodávání team-buildingových produktů a firemních událostí.

Úzce spolupracujeme s místními a příchozími delegáty MICE, kteří vytvářejí interaktivní programy. Díky zábavným týmovým aktivitám, které pomáhají vašemu týmu prozkoumat špičkové destinace ve Vietnamu, včetně Huế, Hoi An, Sapa, Halong Bay, Hanoj, Ben Tre a Ho Chi Minh City, je Go Team ideálním řešením pro vaši korporátní skupinu.

Naši nadšení a zkušení zaměstnanci jsou připraveni navrhnout ten správný program právě pro váš tým, ať už je požadovaný výsledek CSR, zlepšování procesů, rozvoj zaměstnanců, udržení zaměstnanců, řízení změn, vytváření sítí, strategické plánování, komunikace nebo řízení vztahů se zákazníky.

Kontaktujte tým Catalyst Vietnam ještě dnes a začněte navrhovat team-buildingový program pro váš tým.