Catalyst síť
catalyst team building brazil

Conquistar

Region: Brazílie

Klíčové kontakty: Luis Zanin

www.catalystteambuilding.com.br

Conquistar je firma s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti teambuildingu, která působí jako exkluzivní zastoupení společnosti Catalyst v Brazílii. Od roku 1999 poskytla společnost Conquistar školení asi pro 40 000 lidí z nejrůznějších oborů, ať už jsou to finance, automobilový průmysl, logistika, strojírenství nebo farmaceutický průmysl. Řadu akcí jsme zajišťovali pro velké tuzemské i zahraniční korporace a v různých jazycích, například v angličtině, španělštině nebo němčině.

Společnost Conquistar pomáhá rozvíjet potenciál lidí tím, že pro týmy i jednotlivce vytváří prostředí, v němž si mohou osvojit dovednosti a přístupy vhodné pro reálné situace v jejich každodenní práci. Naše programy jsou naprosto flexibilní a najdete mezi nimi vše od náročných akcí v terénu až po jazzové zážitky. Vymyslete si námět a my jej rozpracujeme a pomůžeme vám i se vším ostatním, ať již jde o výběr správného hotelu a zajištění stravování a dopravy.

Naše teambuildingové aktivity jsou účinné a dobře zacílené. Naše řešení jsou flexibilní a jednoduchá a odpovídají danému profilu, místu, námětu a agendě. Ve spolupráci s vámi budeme hledat řešení přesně podle vašich potřeb. Kromě toho máme i akademické zázemí potřebné k zajištění odborné úrovně tréninku.

Ve firmě Conquistar najdete lidi z nejrůznějších oborů. Náš tým koordinátorů a moderátorů je proškolen odborníky v různých oblastech. Díky tomu jsme vždy připraveni utkávat se s výzvami proměnlivého prostředí profesionálních služeb.

Pro svoji práci máme pravou vášeň. Chcete-li se dozvědět víc, navštivte náš web www.conquistar.com.br