Catalyst síť
catalyst team building india

d'frens

Region: Indie

Klíčové kontakty: Oscar D'Silva , Sachid Tharayil

www.catalystteambuilding.in

Společnost d’frens Consulting je držitelem exkluzivní licence společnosti Catalyst pro Indii. Má pobočky a vedoucí pracovníky ve městech Bangalore, Bombaj, Dillí a Goa a nabízí ohromné množství nápaditých teambuildingových akcí po celé zemi; již teď je uznávána jako přední společnost na tomto rychle se rozvíjejícím trhu.

Společnost d’frens klade maximální důraz na kvalitu služeb v oblasti teambuildingu. Díky neskutečně rozsáhlým zkušenostem z poradenství je též uznávána jako expert na zapojování zaměstnanců do procesů a interní komunikaci, který pracuje pro nejlepší indické organizace.

Společnost d’frens pozorně sleduje požadavky každého zákazníka a při navrhování týmových aktivit pečlivě posuzuje jeho potřeby. Díky tomuto přizpůsobení konkrétním požadavkům, plánování, implementaci a kvalitě je každý program unikátní a nezapomenutelný a dokonale přiléhavý dané situaci. Účinná podpora a logistický tým ve společnosti d’frens vám garantuje, že můžete svoji příští akci uspořádat prakticky kdekoli v Indii a máte zaručen úspěch, 100% nadšení a skvělý zážitek.

Chcete-li zdokonalit svoji příští teambuildingovou akci nebo konferenci, potřebujete-li prolomit ledy nebo uspořádat tréninkový program nebo simulaci obchodních situací na míru, obraťte se na nás: info@catalystteambuilding.in