Catalyst síť
D&I catalyst curacao

D&I Business Support Services (D&I)

Region: Karibské Nizozemsko

Klíčové kontakty: Iliene Corsen, Daniel Corsen

www.catalystteambuilding.cw

D&I Business Support Services (D&I) je partner společnosti Catalyst pro Karibské Nizozemsko. Její ústředí má příhodnou centrální polohu, takže může s nízkými náklady zajišťovat teambuildingové akce v celém Karibiku.

Organizace ze své podstaty potřebují, abych mezi sebou jejich lidé dobře spolupracovali, ať už jde o nové nebo již zavedené týmy nebo o vzájemnou spolupráci mezi různými skupinami lidí. Rozvoj týmové spolupráce musí být prioritou v celé řadě organizací, ať už jde o vytváření pozitivního a zdravého prostředí na pracovišti, pozvednutí morálky v těžkých obdobích, zavádění nového stylu řízení, nové pracovní postupy, koordinaci a spolupráci mezi odděleními, propojování a kombinace různých osob či oddělení, zlepšování dovedností a efektivity nebo překonání odporu ke změnám. Firma D&I bere lidi z organizací na výjezdy, kde jim pomáhá budovat vztahy a rozvíjet pracovní týmy.

Je nám ctí, že vám můžeme pomoci vybavit vaše zaměstnance potřebnými nástroji, aby byli schopní efektivní týmové spolupráce zaměřené na vysoké nasazení a vysokou úroveň excelence. Společnost D&I organizuje výjezdy, které pomáhají budovat vztahy, rozvíjet se, růst a inovovat.

Chcete-li vědět více, kontaktujte nás: info@dibusinesssupport.com