Catalyst síť
catalyst dominican republic

Emely Tours

Region: Dominikánská republika

Klíčové kontakty: Danilo Rincon

www.catalystteambuilding.com.do

Emely Tours, 40-letá rodinná firma, se věnuje poskytování těch nejlepších team-buildingových programů a firemních akcí v Dominikánské republice.

Emely Tours je 40-letá společnost, jedna z nejprestižnějších cestovních a eventových agentur v Dominikánské republice. Full-service agentura, která organizuje setkání, kongresy, meetingy a eventy pro zaměstnance národních a mezinárodních společností. Emely Tours věří, že team-building je důležitou součástí každé konference. Povzbuzování lidí k vytváření sítí je nezbytným aspektem úspěchu konference. Kromě toho je zkušenosti v MICE odvětví vedly k tomu, že pochopili důležitost strategického umístění prolamovačů ledů a energizérů během každé konference nebo schůze s cílem udržet zapojení publika.

Étos Emely Tours je excelence ve službách zákazníkům. To je přímo v souladu s étosem Catalyst team-buildingové sítě. Jako člen garantují zajištění kvality při organizování a realizaci firemních akcí a team-buildingových produktů. Team-building je také důležitý pro organizační rozvoj. Emely Tours povzbuzuje místní podniky, aby přijaly team-building s cílem posílit klíčové kompetence svých zaměstnanců, jako je efektivní komunikace a spolupráce. Také doporučují team-building jako skvělý způsob odměňování týmu a podpory týmových vazeb prostřednictvím společných zkušeností.