Catalyst síť
catalyst team building belgium

Event Masters

Region: Belgie

Klíčové kontakty: Bert Knuts, Johnny Machiels

www.catalystteambuilding.be

Firma Event Masters Belgium je agentura pořádající nejrůznější akce s 20letou praxí v teambuildingu.

Společnost Event Masters se specializuje na zajišťování dobře organizovaných, nezapomenutelných a atraktivních teambuildingových programů a akcí nebo odpočinkových dnů. Společnost Catalyst Global je hrdá na to, že ji v Belgii zastupuje právě firma Event Masters, jejíž teambuildingové oddělení má více než 20 let zkušeností s pořádáním kreativních a inovativních akcí. Firma je předním poskytovatelem destination managementu a profesionálních konferencí v Belgii a též členem spolku Euromic a díky rozmístění svých poboček v Bruselu a Antverpách může svoje služby poskytovat nejen v Belgii, ale i v Lucembursku. 

Padesát unikátních teambuildingových konceptů společnosti Event Master v kombinaci s celosvětově osvědčeným portfoliem teambuildingových produktů od společnosti Catalyst Global je k dispozici belgickým zákazníkům, kteří mohou vybírat z celé řady variant oživujících programů, hudebních aktivit, interaktivních obchodních her a dalších možností.  V nabídce teambuildingových aktivity najdete širokou škálu programů pro osobní rozvoj členů týmu a jejich schopnosti efektivní spolupráce.  Všechny programy pro nácvik komunikace a participace jsou speciálně uzpůsobeny a zaměřeny na zlepšování komunikačních dovedností a budování týmu,

Firma Event Masters se vždy snaží připravit akci, která vaše zaměstnance zapojí do hry a pomůže jim zaměřit se na určitý soubor cílů. Ať už potřebujete podpořit svoje obchodníky, motivovat zaměstnance nebo přimět svoje manažery a kolegy k užší spolupráci, společnost Event Masters jim nabídce nezapomenutelné společné zážitky, které jim pomohou těchto cílů dosáhnout. Během dlouhých let svého působení uspořádala společnost Event Masters teambuildingové akce pro nejrůznější organizace od velkých mezinárodních společností až po menší lokální firmy.

Event Masters a sociální odpovědnost

Společnost Event Masters je partnerem nevládní organizace Cunina, která poskytuje dětem v rozvojových zemích na jižní polokouli přístup k základnímu a střednímu vzdělání. Organizace Cunina vychází z přesvědčení, že dobré vzdělání je cestou k úspěchu v dospělém životě, a pracuje na principu osobního sponzoringu, který aktivně přispívá k programu Education for All and Millennium Development Goals, to jest k bezplatnému vzdělání pro děti po celém světě. Společnost Event Masters se na této charitativní činnosti přímo podílela především podporou školení pro čtyřicet dětí z programu organizace Cunina, aby se mohly stát zdravotníky; na program věnovala 1 euro za každého účastníka všech svých teambuildingových akcí. Až tedy budete pořádat svoji další teambuildingovou akci Catalyst Global, kterou pro vás uspořádá firma Event Masters, budete vědět, že přispíváte na významnou věc!