Catalyst síť
catalyst team building poland

Exprofesso

Region: Polsko

Klíčové kontakty: Monika Dymacz

www.catalystteambuilding.pl

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou v Polsku prodávány a dodávány pod exkluzivní licencí společností ExProfesso, DMC se sídlem v Krakově. Od roku 2003 ExProfesso nabízí team-buildingové a tréninkové programy pro obchodní skupiny a zameřuje se na zkušenostní učení, aby dosáhla zavedení trvalých změn do společnosti.

ExProfesso znamená způsob konání – “profesionálně” a “v linii s profesionálními vědomostmi”. Právě toto slovo je hlavním mottem společnosti, které ji v odvětví proslavilo. Zákazníci můžou počítat s její absolutní spolehlivostí, jako i vášní a inovativností.

ExProfesso zajišťuje, že jejich programy přináší klientům velké výhody v podobě trvalých změn pro jednotlivce, týmy i společnosti. Tyto programy jsou navíc i velmi zábavné a zajímavé. Pomocí síly zkušenostního učení se můžou jednotlivci učit o dělání správných rozhodnutí a předvídání jejich důsledků. Ať se jedná o událost z vnějšího či vnitřního prostředí firmy, využívání síly gamifikace umožňuje jednotlivcům soustředit se na nejdůležitější manažerské problémy v bezpečném prostředí. To pak umožňuje zkušenostní učení. Taky jsou skvělým nástrojem pro budování týmů, zlepšování komunikace či podporování spolupráce mezi účastníky.

Tým v ExProfesso věnuje všechnu pozornost kvalitě služeb a je hrdý na efektivitu svých zákazníků. Pomocí blízkého vztahu se svými klienty, a to i dlouho po odstartování programu, monitorují a analyzují jeho efekty. Snaží se tím zajistit, aby přinesli trvalou a pozitivní změnu. Toto vyžaduje důraz na otevřenou komunikaci s jejich partnery a klienty, aby získávali znalosti pro budoucí projekty. Pro ExProfesso má každá zpětná vazba velkou hodnotu.

Věří, že obchodní prostředí se pořád mění a jsou tou nejlepší volbou pro uspokojení vašich potřeb a potřeb vašeho týmu. Tým v ExProfesso je aktivní, vždycky hledá inspiraci, aby uměl poskytnout ty nejaktuálnější, kreativní a inovativní řešení, které vám nejvíce vyhovují. A se sílou team-buildingových produktů od Catalyst Global je kvalitně vyškolený a zkušený tým v Exprofesso dostatečně vybaven, aby přinesl ty nejlepší team-buildingové a tréninkové programy do nejpopulárnějších turistických destinací v Polsku.

Kontaktujte tým ExProfesso dnes a zjistěte, jak vám můžou pomoci přinést trvalou pozitivní změnu.