Catalyst síť
catalyst team building georgia

Grata DMC

Region: Gruzie

Klíčové kontakty: Irma Kodua

www.catalystteambuilding.ge

Gata DMC je přední správcovská společnost v oblasti Gruzie. Založili své kanceláře v Gruzii, Ázerbájdžánu a Polsku. Společnost Grata DMC uplatňuje své dlouholeté zkušenosti s pořádáním mezinárodních a místních firemních i soukromých akcí a svou pověst poskytovatele výjimečného zákaznického servisu pro dodávání team-buildingových produktů společnosti Catalyst Global.

Grata znamená vítejte. Tento přívětivý postoj leží v srdci filosofie Grata DMC. Jejich efektivní a zkušený tým je opravdu dobře vyškolený a poskytuje jedinečné a nezapomenutelné zkušenosti v oblasti team-buildingu. Lidé v Grata DMC jsou hrdí na své rozsáhlé zkušenosti a pyšní se tím, že úzce spolupracují se svými klienty na výběru té správné team-buildingové činnosti, která přinese trvalé výsledky. Spokojenost zákazníků je jejich nejvyšší prioritou.

Tým Grata se skládá ze skupiny vysoce talentovaných profesionálů, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s řízením událostí a team-buildingovým průmyslem. Díky skvělé úrovni profesionality a komplexnímu portfoliu team-buildingových produktů Catalyst se může Grata DMC pochlubit poskytováním kvalitního team-buildingu, ať už se jedná o malou nebo velkou událost. Klienti se můžou spolehnout na to, že každá takováto zkušenost pro ně bude nezapomenutelná a trvalá.