Catalyst síť
catalyst team building colombia

Kadoma Outdoors

Region: Kolumbie

Klíčové kontakty: Daniel Trujillo, Lina Nuñez, Daniel Buritica, Carlos Lopez

www.catalystteambuilding.co

Společnost Kadoma Outdoors má centrálu v Bogotě a zajišťuje nejlepší teambuildingové programy a firemní akce v celé Kolumbii.

Firma Kadoma Outdoors nabízí účastníkům outdoorových tréninkových programů a aktivit společnosti Catalyst Global příležitost zlepšovat si svoje osobní dovednosti a zvyšovat tak svoji motivaci pro další práci a naplňování osobních závazků. Společnost Kadoma Outdoors nabízí svým zákazníkům přidanou hodnotu tím, že navrhuje a rozvíjí řešení na bázi workshopů na míru, které pomáhají posilovat osobnost a budovat dynamické týmy.

Ať potřebujete cokoli, společnost Kadoma Outdoors přijde s řešením, které bude odpovídat konkrétním potřebám vašeho týmu a přinese trvalé výsledky, ať už je vaším cílem osobní rozvoj zaměstnanců, řízení změn, budování sítě kontaktů, strategické plánování, komunikace, zlepšování procesů, řízení vztahů k zákazníkům nebo sociální odpovědnost. Můžete si vybírat ze široké škály venkovních teambuildingových aktivit, konferenčních programů, interaktivních obchodních her, hudebních a rytmických aktivit nebo kreativních týmových programů.

Přátelští a zkušení lidé ve společnosti Kadoma Outdoors jsou odborně školení, aby dokázali určit lidi prostřednictvím venkovních i vnitřních teambuildingových činností. Účastníci jsou vedeni k tomu, aby zpřesňovali svůj způsob komunikace, zlepšovali se ve vedení lidí a ve svém rozhodování – a aby se zároveň dobře bavili.

Společnost Kadoma Outdoors úzce spolupracuje s místními organizacemi zaměřenými na mládež Recojo a Bakongo, které si již získaly za svoji práci celosvětové uznání.