Catalyst síť
KITA Indonesia Team Building

KITA

Region: Indonésie

Klíčové kontakty: Budi Setiawan

www.catalystteambuilding.id

Catalyst team-buildingové produkty jsou v Indonésii exkluzivně prodávány a distribuovány společností KITA, přední team-buildingovou a školící společností, která sídlí v Jakartě.

KITA je inspirativní platforma, navržená a vytvořená tak, aby poskytovala profesionální řešení prostřednictvím vzdělávacích workshopů šitých na míru každému jednotlivci a organizaci, kteří je potřebují. Jejím cílem je pomoci posílit základy vaší společnosti v organizačním managementu, jakož i rozvoj měkkých dovedností.

Tým v KITA se vás snaží inspirovat k tomu, abyste podnikli kroky k lepší budoucnosti. Je to právě toto úsilí, které formovalo jejich vizi a jméno KITA: Nechte se inspirovat, podnikněte kroky.

Lidé v KITA jsou odhodláni zajistit, aby jejich team-buildingové programy byly pozitivní a efektivní. Byli komplexně vyškoleni v oblasti prodeje a dodávání team-buildingových programů od Catalyst a udržují Catalyst Global standard excelence v oblasti team-buildingu. Kromě toho KITA nabízí výběr kouče s dlouholetými zkušenostmi v oblasti leadershipu, organizačního managementu, komunikačních a prezentačních dovedností, mluvení na veřejnosti, kreativního myšlení a řešení prodeje, rozhodování, inteligentního vyjednávání, koučování a poradenství, transformace podniků a lidského kapitálu.

S pevnou vírou v prospěšné výsledky svého přístupu šitého na míru je tým KITA nadšený, že vás může pozvat ke společnému školení a učení se. KITA se zaměřuje nejen na kvalitu, ale i na flexibilitu své učební metody. Tým KITA miluje to, co dělá a chce, abyste cítili stejnou radost a energii z jejich zábavného přístupu k učení.