Catalyst síť
mare motivasyon catalyst turkey

Mare Motivasyon

Region: Turecko

Klíčové kontakty: Ediz Çamoglu, Banu Olcay

www.catalystturkey.com

V Turecku pořádá programy Catalyst společnost Mare Motivasyon. Centrála sídlí v Istanbulu, odkud obsluhuje oba břehy Bosporu, Anatolii i celé pevninské Turecko, kde zajišťuje kvalitní teambuildingové programy.

Spolehlivý a profesionální tým společnosti Catalyst Turkey pod vedením neuvěřitelného Edize Camoglua nabízí skutečně unikátní a inovativní programy. Společnost Mare Motivasyon, která se specializuje zejména na kreativně pojaté konferenční programy, zajišťuje unikátní teambuildingové akce, které si vaši delegáti zaručeně užijí.

Naše široká nabídka obchodních her, konferenčních programů a teambuildingových aktivit je ideální pro jakoukoli platformu. Firma Catalyst Turkey je dokonale mobilní, takže může pořádat teambuildingové programy kdekoli, ať už venku nebo uvnitř, a pro libovolný počet účastníků.

Teambuildingové akce Catalyst mohou také představovat ideální platformu, která delegátům představí kulturní divy Turecka jako třeba staré centrum Istanbulu, plavbu přes Bospor nebo delikatesy turecké kuchyně.

Navštivte ještě dnes web www.catalystturkey.com, kde se dozvíte více.