Catalyst síť
catalyst team building czech

Maxin Prague

Region: Česká republika

Klíčové kontakty: Jarmila Skorikova, Jakub Skorik

www.catalystczechrepublic.com

Catalyst Team-buildingové produkty jsou exkluzivně prodávány a distribuovány napříč Českou republikou společností Maxin PRAGUE, která je popřední společností v oblasti team-buildingu, managementu destinací, event managementu a produkce eventů.

Společnost Maxin PRAGUE, založená v roce 1999 odborníkem z oboru, Jarmilou Skoríkovou, s různorodým týmem zkušených odborníků z oboru, kteří se věnují špičkové službě, je považována za jednu z předních společností v oboru v Praze a celé České republice. Poskytují svým klientům profesionální personalizované služby pro všechny aspekty meetingů, pobídek, konferencí a akcí. V roce 2013 společnost Maxin PRAGUE oslavila úspěch v oblasti řízení událostí tím, že se připojila k prestižnímu celosvětovému sdružení DMC Euromic. Zkušená společnost Maxin PRAGUE uspořádala více než 1 200 událostí v oboru MICE a obsloužila více než 400 000 klientů pro některé z nejprestižnějších společností ve světě. Maxin PRAGUE je místním rodinným podnikem s dlouhodobým partnerstvím s místními dodavateli, skutečně schopným vytvořit optimální řešení pro své klienty.

Vysoce vyškolený a zkušený tým společnosti Maxin PRAGUE shromažďuje zkušenosti a poznatky ze všech odvětví vnitřního cestovního ruchu, což jim umožňuje poskytovat kohézní služby svým klientům od místa prodeje až po organizaci a dodání. Společnost Maxin PRAGUE se zaměřuje na inovaci, vzdělání a technologii a dodává týmovým aktivitám společnosti Catalyst stejnou výjimečnou úroveň. Ať už hledáte týmovou aktivitu, abyste vytvořili zábavnou, nezapomenutelnou sdílenou zkušenost pro váš tým na vaší další akci v Praze; nebo chcete inspirovat svůj tým ke konkrétním podnikovým cílům a hodnotám díky zkušenostem v oblasti budování týmu, tým společnosti Maxin PRAGUE vám pomůže vyvinout řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám vašich jednotlivců, týmu a společnosti.

Maxin PRAGUE - jediné kontaktní místo pro všechny vaše potřeby v oblasti team-buildingu, managementu destinací a eventů v České republice.