Catalyst síť
catalyst team building ireland uk

Orangeworks

Region: Irsko

Klíčové kontakty: David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly

www.catalystteambuilding.ie

Orangeworks je přední irská team-buildingová společnost, která nabízí team-buildingové aktivity, obchodní hry a konferenční programy Catalyst po celém Irsku a Spojeném Království.

Zážitky od společnosti Orangeworks sjednotí váš tým a jeho smýšlení, čímž probudí hodnoty vaší firmy k životu. Vy a vaše požadavky jste pro tým Orangeworks prioritou. Navrhují a organizují individuální zážitky na světové úrovni, přizpůsobené specifickým organizačním požadavkům pro firmy, destination management společnosti, eventové firmy a prémiové soukromé subjekty. Váš tým se bude během působení neuvěřitelné síly zážitkového učení a gamifikace bavit. Zanícený a zkušený tým ve společnosti Orangeworks vám pomůže vytvořit výjimečný zážitek, který si vy a váš tým navždy zapamatujete.

Společnost Orangeworks, která byla založena v roce 2003, změnila značku z původního Xtreme.ie na teambuilding.ie. V Irsku společnost Orangeworks doručila v roce 2016 více než 600 eventů a nyní, s licencí na distribuci Catalyst teambuildingových produktů na severu a v Británii, jsou připraveni dodat v roce 2018 až 1500 eventů. Irští klienti Organgeworks zahrnují kolem 60 hotelů, včetně Carton House, Powerscourt a BrookLodge. Firemními klienty jsou společnosti Google a Deloitte. Společnost má výhradní licenci na irském trhu pro Bear Grylls Survival Academy, Land Rover Experience a Jaguar 's Art o Performance Tour.

Pokud hledáte pomoc při návrhu teambuildingové aktivity, eventu či firemního výletu ve Spojeném Království nebo Irsku, kontaktujte tým Orangeworks.