Catalyst síť
outdoor living catalyst malta

Outdoor Living Malta

Region: Malta

Klíčové kontakty: Danica Fava

www.catalystteambuilding.com.mt

Společnost Outdoor Living má exkluzivní licenci pro prodej a pořádání teambuildingových programů Catalyst na Maltě, ostrově ležícím v srdci krásného Středomoří.

Během dvaceti let od svého vzniku si společnost Outdoor Living Malta vydobyla skvělou pověst díky svojí lásce k umění teambuildingu a snaze vtisknout dobrodružný prvek všemu, co dělá. Ať už jde o námořní bitvy či středověké turnaje nebo plavby na luxusních jachtách, zorbing nebo výpravy po maltézském venkově, cílem společnosti Outdoor Living je vždy pořádat zábavné teambuildingové akce na míru konkrétním požadavkům klientů.

Členové vedení společnosti mají pro svoji práci extrémní vášeň. Zakládají si na svojí kreativitě, dobře se s nimi pracuje a jsou to profesionálové, kteří s nadšením a nasazením dodávají onu základní ingredienci dobrodružství každému detailu svých akcí, ať jsou velké nebo malé.

Společnost Outdoor Living umí uspořádat akci jakýchkoli rozměrů a druhu. V roce 2008 zorganizovala největší teambuildingovou akci v historii Malty – dynamický program plný aktivit pro 1000 delegátů ze společnosti Bosch Power Tools. Akce trvala čtyři týdny a vyžadovala účast 175 (!) koordinátorů – svými rozměry se skutečně zapsala do maltézské historie.

Lidé ze společnosti Outdoor Living již samozřejmě za ta dlouhá léta uspořádali bezpočet dalších náročných akcí pro mezinárodní konference a setkání i pro místní společnosti, které chtěli ozvláštnit svůj tréninkový program.  

Firma Outdoor Living je součástí renomované společnosti Synergix Events Group, do níž patří i společnosti Powerhouse a Synergix Events.

Další informace o teambuildingových aktivitách, konferenčních programech a interaktivních obchodních hrách na Maltě a ostrově Gozo získáte na adrese info@outdoorlivingmalta.com