Catalyst síť
catalyst team building costa rica panama

PREMIO Team Building

Region: Kostarika & Panama

Klíčové kontakty: Rolando Ramiez

www.catalystteambuilding.cr

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány v Kostarice a Panamě pod exkluzivní licencí od PREMIO Team-building.

V PREMIO team-building je náš úspěch založen na novém přístupu, který se zaměřuje na naslouchání zákazníkům a navrhování a realizaci team-buildingových činností, týmových her a týmových cvičení, které odpovídají jejich potřebám a mají trvalý dopad na zdraví organizace a štěstí jejich členů. Věříme, že špičková komunikace, vedení a týmová práce jsou páteří každého efektivního týmu.

V PREMIO vytváříme změny a obohacujeme život lidí po osobnostní i profesionální stránce, a to prostřednictvím team-buildingu, školení a zkušenostních učebních programů. Ať už hledáte zábavné týmové aktivity, interaktivní obchodní hry, programy zaměřené na technologii, konferenční energizéry nebo prolamovače ledů, máme pro vás to správné řešení.

Při PREMIO team-buildingu navrhujeme řešení přizpůsobená jedinečným potřebám vašeho týmu a vašim požadovaným výsledkům, a to včetně vývoje zaměstnanců, řízení změn, vytváření sítí, strategického plánování, komunikace, zlepšování procesů, řízení vztahů se zákazníky nebo CSR. Jako součást sítě Catalyst Global vám nabízíme zaručenou kvalitu a slibujeme zajištění vysokých standardů, vynikající kvalitu výrobků a rozsáhlé zkušenosti při organizaci a dodávání firemních akcí a týmových produktů.

Náš odhodlaný tým má celou řadu zkušeností, znalostí a rozumí tomu, jak může změna chování ovlivnit výkon vašeho týmu. Milujeme to, co děláme, a věříme v sílu změny chování, která ovlivňuje vaši organizaci a výkon vašeho týmu. Jsme hrdí na to, že navrhujeme a dodáváme týmové akce, které jsou zábavné, konstruktivní a náročné.