Catalyst síť
catalyst team building finland

Seikkailu Oy

Region: Finsko

Klíčové kontakty: Timo Heinaro

www.catalystteambuilding.fi

Skutečná teambuildingová společnost! Společnost Seikkailu, jejíž název znamená „dobrodružství“, je špičkou v oboru venkovních teambuildingových programů, outdoorových aktivit a nekonvenčních akcí ve Finsku.

Firma se sídlem v Helsinkách, která působí ve všech koutech svojí země od jižního pobřeží až po Finský záliv a Laponsko za polárním kruhem.

Seikkailu je také průkopníkem v oblasti programů pro zlepšování výkonnosti lidí s využitím originálních on-line nástrojů „Fincentive“ a zajišťuje pro svoji firemní klientelu atraktivní a hodnotné motivační programy. Tým firmy Seikkailu se specializuje na unikátní skupinové výjezdní programy pořádané po celém světě, za které získala první (a zatím jediné) ocenění Crystal Award pro severní Evropu, které uděluje organizace Society of Incentive & Travel Executives za nejlepší putovní motivační program.

Chcete-li se dozvědět více o budování vztahů v týmech, zapojování zaměstnanců, motivačních programech a speciálních výjezdních programech, navštivte web www.seikkailu.fi

„Praví matadoři v tom, co je poprvé a co jste ještě nezažili“

Porota soutěže Crystal Awards

 

„Seikkailu nabízí úžasně kreativní programy“

Conference & Incentive Travel Magazine