Catalyst síť
catalyst team building germany

Spielgestalter

Region: Německo

Klíčové kontakty: Markus Ruese, René Wittek

www.catalystteambuilding.de

Společnost „Spielgestalter“ založili v roce 2013 Markus Ruese a René Wittek. Firma je známá jako autor oblíbené vnitřní teambuildingové hry s názvem Beat the Box a také jako pořadatel akcí s využitím tabletů s GPS po celém Německu.

Firma Spielgestalter nabízí úctyhodné portfolio profesionálně navržených teambuildingových produktů Catalyst po celém Německu. Jako součást sítě Catalyst může garantovat kvalitu, rozsáhlé zkušenosti, osvědčené know-how a vysokou úroveň při pořádání a zajišťování firemních akcí a teambuildingových programů.

Společnost Spielgestalter přijde s řešením přesně podle vašich potřeb, ať už jde o rozvoj týmu, řízení změn, budování sítě kontaktů, strategické plánování, komunikaci, zlepšování procesů, řízení vztahů se zákazníky nebo sociální odpovědnost.  

Díky strategické centrální poloze v Kolíně nad Rýnem může firma Spielgestalter nabídnout teambuildingové produkty Catalyst Global ve velkém i malém měřítku v Düseldorfu, Bonnu, Cáchách, Porúří, Frankfurtu a vůbec po celém Německu.