Catalyst síť
catalyst switzerland

Catalyst Switzerland

Region: Švýcarsko

Klíčové kontakty: Katerina Georgieva, Victor Sabev

www.catalystteambuilding.ch

Se sídlem ve Verbier, Catalyst Switzerland poskytuje širokou škálu team-buildingových aktivit, obchodních her a konferenčních energizérů napříč Švýcarskem.

Catalyst Switzerland navrhuje firemní akce, které inspirují, motivují a rozvíjejí týmy. Jejich eventy jsou přizpůsobeny specifickým organizačním požadavkům pro korporace, společnosti určené k managementu destinací a eventové společnosti. Catalyst Switzerland osobně spolupracuje se svými klienty na vytváření a dodávání programů, které vyhovují jejich jedinečným potřebám a situaci včetně rozvoje zaměstnanců, řízení změn, vytváření sítí, strategického plánování, komunikace, zlepšování procesů, řízení vztahů se zákazníky nebo CSR. Cílem je zapojit každého účastníka a vytvořit chápání a zhodnocení individuálního významu a společné hodnoty organizace.

"Zkušenosti Catalyst Switzerland sjednotí váš tým a přivedou vaše obchodní hodnoty k životu. Naše eventy jsou jemnou rovnováhou mezi zábavou a neuvěřitelnou silou zkušenostního učení. Žijeme hodnoty naší společnosti každý den. Věříme tomu, že nám to dodává kulturu úspěchu, kterou přinášíme všem společnostem, s nimiž pracujeme. "< Kateřina Georgieva, Organizátor eventů

Pokud hledáte pomoc při navrhování team-buildingových eventů, akcí, pracovních nebo firemních dnů ve Švýcarsku, promluvte si s týmem v Catalyst Switzerland.