Catalyst síť
catalyst team building new zealand

Team Up Events

Region: Nový Zéland

Klíčové kontakty: Stu Robertson

www.catalystteambuilding.co.nz

„Challenge, Inspire and Achieve“ – to je motto společnosti Team Up Events, která zajišťuje širokou paletu služeb pro firemní a společenské akce na Novém Zélandu.

Společnost Team Up Events staví týmy před překážky a snaží se zpochybňovat tradiční způsoby myšlení.  Inspiruje skupiny lidí tím, že zdůrazňuje ohromný potenciál týmové spolupráce. Firma Team Up Events pomáhá týmům k lepší spolupráci, aby dosáhly úspěchu.

Společnost se svými klienty úzce spolupracuje, aby mohla navrhovat a pořádat akce, které překonají jejich očekávání. Jejím cílem je podpořit účastníky, aby pochopili a lépe ocenili svoji individuální důležitost a přínos pro kolektiv, a snaží se proto povzbuzovat pocit sounáležitosti, jednoty a týmového ducha.

Díky svému inovativnímu přístupu a profesionálním a zároveň osobním vztahům s klienty si společnost Team Up Events získal uznání jako přední firma v oboru teambuildingu na Novém Zélandu. Firma vždy vychází především z potřeb zákazníků a pořádá pro ně akce s důrazem na vysokou kvalitu i osobní rozměr.

Společnost Team Up Events jedná vždy zcela transparentně od prodejních aktivit přes vlastní zajištění akce až po poprodejní služby. Nečekají na vás tedy žádná skrytá překvapení. Lidé ve firmě Team Up Events věří v sílu zábavy a promítají svůj nakažlivě pozitivní přístup do všeho, co dělají.

Firma s chutí přebírá nové postupy a neustále vylepšuje ty stávající.  Právě tento přístup ji vedl k tomu, aby se zapojila do teambuildingové sítě Catalyst, díky které může sdílet svoje know-how, spolupracovat a inovovat svoji práci s firmami z oboru z celého světa.