Catalyst síť
TeamBonding Catalyst USA

TeamBonding

Region: USA

Klíčové kontakty: David Goldstein, Sam Goldstein

www.catalystteambuilding.com

Catalyst team-buildingové programy jsou v USA prodávány a distribuovány TeamBonding, prémiovou americkou team-buildingovou společností.

TeamBonding poskytuje již 20 let působivé team-buildingové zkušenosti z USA. Během této doby viděli výhody vytváření silných, autentických vazeb mezi spolupracovníky prostřednictvím zábavných a poutavých team-buildingových aktivit. Věří, že zábava vytváří skutečné výsledky!

TeamBonding je jednou z nejuznávanějších team-buildingových společností ve Spojených státech a nabízí služby světové úrovně, vztahy s důvěryhodnými zprostředkovateli eventů a bezkonkurenční eventy. Jsou preferovaným dodavatelem pro společnosti jako Google, Pandora, Nike, Apple, Coca-Cola, Ford Motor Company, IBM, McDonald's, Microsoft, Starbucks a mnoho dalších.

TeamBonding věří v sílu hry! Jsou hrdí na to, že přinášejí nové, vzrušující, strategicky zaměřené zábavné team-buildingové aktivity. Jejich tým poskytuje bezproblémové koncové zkušenosti od správy účtů až po management eventů mimo pracoviště a své vyškolené místní zprostředkovatele. Zajišťují, aby byla vaše zkušenost co nejlepší.

TeamBonding věří, že budování high-tech týmu je cestou budoucnosti. S licencí pro team-buildingové produkty Catalyst Global má TeamBonding přístup k nejnovějším špičkovým produktům, které zažily týmy po celém světě prostřednictvím Catalyst team-buildingové sítě.