Catalyst síť
catalyst team building slovenia

Teambuilding Academija

Region: Slovinsko, Rakousko

Klíčové kontakty: Dani Polajnar

www.catalystteambuilding.at

Společnost Teambuilding Academija je držitelem výhradní licence na programy Catalyst pro Rakousko a Slovinsko. Její strategická poloha ve střední Evropě jí umožňuje nabízet teambuildingové akce za rozumné ceny i v Maďarsku, Chorvatsku a Itálii.

Společnost Engage zajišťuje programy Catalyst ve východní Africe a nabízí unikátní portfolio teambuildingových akcí, které se mohou stát nedílnou součástí vašeho setkání, konference, tréninkového programu nebo firemního odpočinkového dne. Chcete-li uspořádat konferenční program nebo interaktivní obchodní hru v Tanzanii, Ugandě, Jižním Súdánu, Rwandě nebo Burundi, obraťte se na společnost Engage. Ať už jde o setkání nejvyššího vedení nebo konferenci pro 1000 delegátů, máme po ruce ohromnou nabídku inspirativních teambuildingových aktivit, kterými můžeme nadchnout a motivovat vaše lidi.

Uvnitř, venku, soutěž, nácvik spolupráce nebo pouhá zábava – máme teambuildingové řešení pro všechny příležitosti.

Engage: Pro růst lidí. Zvyšování výkonnosti

Kromě teambuildingu máme obrovské zkušenosti s navrhováním a realizací transformací podniků, rozvojem dovedností pro vedení lidí, řízení talentů, budování firemní kultury a zajišťováním řízení změn.

Nabízíme také programy pro vedení lidí akreditované britským Institute of Leadership and Management (ILM) a můžeme vám tedy pomoci se zaváděním udržitelných obchodních postupů.

Jako přední východoafrický specialista na psychometrii nabízíme kompletní škálu HR nástrojů, které umožňují transformovat váš podnik, zlepšit spolupráci mezi lidmi, zavádět HR strategie přizpůsobené na míru a navrhovat efektivní HR modely přesně podle vašich potřeb.

V našem portfoliu služeb najdete komplexní škálu řešení pro rozvoji lidských zdrojů, určených speciálně k tomu, aby vám pomohly zapojit, koordinovat a integrovat vaše zaměstnance a maximalizovat tak potenciál vaší organizace.