Catalyst síť
catalyst team building romania

Universum

Region: Rumunsko

Klíčové kontakty: Cristian Hossu

www.catalystteambuilding.ro

Společnost Universum Events je držitelem výhradní licence společnosti Catalyst pro Rumunsko. Její strategická poloha jí umožňuje pořádat teambuildingové akce i v Moldavsku a Srbsku.

Díky silnému zázemí jejích zakládajících členů, kteří mají více než 10leté zkušenosti v pořádání rozsáhlých akcí, může o sobě společnost Universum říci, že pracuje s konceptem „architektury společenských akcí“.

Při svojí práci vycházíme z fantastické směsi skvělých lidí a výborných nápadů. Na našich projektech se setkávají experti z nejrůznějších oborů od různých trenérů, přes kreativní komunikátory, špičkové moderátory, vizuální umělce, designéry, muzikanty, digitální průkopníky až po kouzelníky – řekněte, co chcete, a budete to mít!

Svoje teambuildingové aktivity navrhujeme vždy s ohledem na vaše cíle a dbáme na to, aby vždy existovala červená nit propojující daný kontext, lidi a konečný výsledek. Nabízíme komplexní zážitek, v němž se zábava, učení, adrenalin a spousta energie slévá do nezapomenutelné směsi.

Náš bezkonkurenční důraz na vaše potřeby, naše kreativní síla a neutuchající energie je vám k dispozici. Nechte si v záloze 5 % pochybností, jestli to dokážeme, a my vás překvapíme kreativním a přitom ekonomicky dostupným konceptem přesně podle vašich potřeb.

Neváhejte nás kontaktovat a ptejte se na nápady a inspiraci pro vaši příští teambuildingovou nebo společenskou akci: contact@universum.ro