Catalyst síť
visible catalyst greece

Visible - Visionary Business Learning

Region: Řecko

Klíčové kontakty: Dora Apostolopoulou, Eftychia Saroglou, Vaggelis Karastergios

www.catalystteambuilding.gr

Catalyst Global team-buildingové produkty jsou prodávány a distribuovány v Řecku pod exkluzivní licencí společností VISIBLE – Visionary Business Learning.

Naší vizí je změnit způsob, jakým se lidé školí; učit je, jak používat své vnitřní kouzlo, aby se z nich stali profesionálové. Snažíme se jim pomoci objevovat nové důvody se učit, rozvíjet se a zlepšovat se v roli členů týmu, ve kterém pracují a který každý den vytvářejí. Děláme to pomocí nabízení inovativních výcvikových nástrojů. Využíváme přitom metody a materiály nejvyšší kvality a originality, které lidé budou milovat.

Pevně ​​věříme v schopnost učit se zkušenostmi, ať už se jedná o zapojení zaměstnanců nebo zvýšení loajality zákazníků; a tak jsme v Catalyst Global našli dokonalého partnera.

Zajišťujeme, že naše team-buildingové řešení je naprosto relevantní pro specifické potřeby našich zákazníků a je kompatibilní s jejich kulturou. Náš nadšený a vysoce motivovaný tým zabezpečí, že účel tréninku nebo události bude díky jedinečnému tvůrčímu zážitku naplněn.

Visible navrhuje a oživuje firemní akce, konference, spouštění produktů a tréninkové programy, které jsou založeny na produktech Catalyst Global a to je to, co je dělá bezkonkurenčními.