Catalyst síť
catalyst team building netherlands

Windshift Netherlands

Region: Nizozemsko

Klíčové kontakty: Alex Ten Klei

www.catalystteambuilding.nl

V Nizozemsku prodává a zajišťuje teambuildingové programy společnosti Catalyst Global firma Windshift, která má s pořádáním efektivních teambuildingových akcí 13 let zkušeností.

Firma Windshift vznikla před více než 13 lety a stala se v Nizozemsku synonymem pro plážové akce jako kiting, lukostřelba nebo pozemní plachtění. Firma nabízí oblíbená a osvědčená řešení pro firmy, které hledají unikátní formu pro setkání svých zaměstnanců nebo odpočinkový den. Později, když si společnost Windshift vydobyla respektovanou pozici na trhu s teambuildingovými aktivitami, rozšířila svoji nabídku o další vnitřní i venkovní teambuildingové akce v malém i velkém měřítku.

Díky kombinaci osvědčeného portfolia teambuildingových produktů společnosti Catalyst Global a vlastních zkušeností a know-how dokáže firma Windshift nabídnout moderní teambuildingová řešení na míru po celém Nizozemsku. Společnost Catalyst Global tak prostřednictvím firmy Windshift nabízí simulace obchodních situací pro nácvik základních strategického řízení a řízení vztahů se zákazníky, zábavné aktivity pro utužování týmu, soutěžní teambuildingové aktivity, hudební a rytmické workshopy, konferenčních programů, inovativních činností a venkovních cest za pokladem po celém Nizozemsku.

Společnost Windshift si zakládá na to, že svoje akce detailně projednává se zákazníky, aby zvolila správný produkt pro danou akci přesně podle klientových potřeb. Chcete-li vědět více o tom, s jakým řešením může společnost Windshift přijít pro vaši příští akci nebo setkání zaměstnanců, navštivte její web www.windshift.nl.