Catalyst síť
catalyst team building japan

Work Happiness Japan

Region: Japonsko

Klíčové kontakty: Etoh Katsuaki, Noudo Tetsuya

www.catalystteambuilding.jp

Společnost Work Happiness Japan se specializuje na firemní teambuilding, reorganizace, poradenství, školení vedoucích pracovníků, školení nových zaměstnanců a teambuildingové akce pro konference a jiné příležitosti.

Společnost Work Happiness je předním specialistou na firemní teambuilding v Japonsku, který nabízí celosvětově uznávané teambuildingové produkty Catalyst Global na mezinárodní úrovni kvality. Ať již jde o oživení na konferencích nebo o interaktivní obchodní hry podporující stratetické myšlení, spolupráci, plánování a časové plánování ve vašem týmu, firma Work Happiness Japan přijde s řešením na míru vašim potřebám.

Firma sídlí ve čtvrti Hamamatsu-cho v centru Tokia a může tedy pořádat teambuildingové programy a školení zaměstnanců po celém Japonsku včetně center velkých měst jako Tokio, Jokohama, Ósaka, Kjóto, Nara, Fukuoka nebo Sapporo i odlehlých oblastí Japonska jako Fudži-Hakone, Nikko, Hakodate nebo Šizuoka. 

Díky několika letům života a práce v USA jsou prezident společnosti Šingo Jošimura i její BDM Etoh „Katsu“ Katsuaki těmi pravými lidmi pro pořádání firemních akcí nejen pro japonské zákazníky, ale i pro mezinárodní korporace působící v Japonsku.

 

 

ワークハピネスのモット

株式会社ワークハピネスでは、「世界中の組織を、”Work Happiness”にあふれるチームに変えること。」をモットーに、スタンス強化系・スキル&ナレッジ強化系など目的に応じた新入社員・若手・管理職研修などの人材開発や、企業の変革期における戦略転換・風土変革などの組織改革コンサルティングを提供しております。