goal soccer themed teambuilding

Odstartujte svoji příští konferenci s naší zbrusu novou fotbalovou teambuildingovou akcí – Goall!!

Publikováno 1. 5. 2017 autorem Mark Davenport

Mistrovství světa se rychle blíží, takže přichází nejlepší příležitost zažít energii a vášeň jihoamerického fotbalu. Program Goall není jen zábavný; nabízí také velmi přesvědčivé analogie s podnikáním, které tomuto unikátnímu týmovému programu dodávají skutečnou hodnotu.

Během pouhých 2–3 hodin pozvednou vaši lidé svůj talent na úroveň extraligy. Účastníci zažijí stres, kterému v dnešní době čelí fotbaloví manažeři: trénink hráčů, jednání se sponzory a hlavně starost o góly v síti!

Hra je hodnocena body a nejvyšší skóre znamená, že daný tým dokázal nejlépe strategicky využít přidělený čas a zdroje k dosažení maximálních výsledků.

Program Goall vytvořila naše brazilská partnerská společnost Conquistar a dnes je již nabízen po celém světě prostřednictvím teambuildingové sítě regionálních partnerů Catalyst.

Jsme hrdí, že dokážeme vnést vášeň pro fotbal i do světa teambuildingu. Program Goall se tady v Brazílii setkal s vynikajícím přijetím; podařilo se nám jej prodat mnoha firemním klientům. Snímky u tohoto článku nám poskytla společnost Libra Group (provozovatel přístavů a letišť). V tomto případě šlo o 350 delegátů; program ale funguje stejně dobře i pro menší skupiny od 30 lidí
Elves Costa z brazilské firmy Conquistar

Chcete-li se dozvědět více a podívat se na video z programu, klikněte sem

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Všechny novinky ze sítě