go team canada

Go Team nyní i v Kanadě

Publikováno 28. 8. 2017 autorem Alexandra Pett

High-tech honby za pokladem dorazily i do Kanady! Společnost Catalyst Global navázala spolupráci s teambuildingovými specialisty ze společnosti Eventology, aby začala nabízet honby za pokladem Go Team v Kanadě.

Doba je vzrušující a teambuilding v Kanadě prochází přelomovým obdobím; na špici vývoje je společnost Eventology, která nabízí širokou paletu teambuildingových akcí a rozvojových programů.
Přinášíme zbrusu nový pohled na teambuildingové akce v Kanadě. Jako členové globální sítě Catalyst Global si můžeme udržovat svoji průkopnickou pozici. Go Team je flexibilní teambuildingová platforma s masivní podporou a zázemím společnosti Catalyst Global. Naši lidé už nyní navrhují honby za pokladem ve Vancouveru, Torontu, Ottawě, Montrealu a Calgary
Po kompletním uvedení aplikace Go Team budeme moci nabídnout na trhu další unikátní teambuildingové koncepty Catalyst, totiž úplné portfolio konferenčních programů, motivačních her a interaktivních simulací obchodních situací.“
Alexandre Pett – eventolog

Chcete-li se dozvědět více o předním kanadském dodavateli teambuildingu, navštivte web www.eventology.ca

Alexandra Pett

Zakládající ředitelka, Eventology, Kanada

Zakládající ředitelka Eventology Kanada se specializací na event management, kreativní návrh eventů a školící strategii.

Všechny novinky ze sítě