Catalyst Asia Zone 2014

Catalyst Global Asia Zone 2014

Publikováno 14. 11. 2014 autorem Mark Davenport

Není zcela obvyklé narazit na situaci, kdy spolu nezávislé teambuildingové společnosti začnou otevřeně mluvit; my v Catalyst Global ale vždycky děláme věci jinak. Na nedávné asijské konferenci, která se konala v Bangkoku, tento rozdíl vynikl; cílem bylo vytvořit pro asijské teambuildingové firmy prostředí důvěry, kde by mohly sdílet svoje osvědčené postupy.

Dvacet šest nejvýznamnějších asijských expertů na teambuilding se sjelo dohromady, aby se vzájemně učili, využívali příležitostí a spojili svoje síly. Konference Catalyst Global Asia Zone 2014, která se konala v Bangkoku, hostila lidi z 12 zemí včetně společností BeChallenged Team Building Australia & New Zealand, Acewood China, D'frens India, Asia Ability Creative Team Building Singapore & Malaysia, Team Building Asia Hong Kong, Singapore and Work Happiness Japan; z ostatních regionů pak přijeli lidé ze společností Biz-group z SAE a Bluehat Group UK.

Pojďme na trh s kolektivní vizí

Dopolední setkání začalo diskuzí a informacemi o vizi společnosti Catalyst Global a na tomto základě jsme pak pokročili k analýze parametrů a změn na trhu s teambuildingovými akcemi z hlediska regionálních rozdílů a podobností. Každý region přispěl svými poznatky o regionálně uzpůsobených obchodních a marketingových postupech a nabídl tak ostatním příležitost naučit se mnoho nového. Diskuze vyvrcholila brainstormingem, jehož cílem bylo shromáždit nápady, jak jako skupina Catalyst Global lépe spolupracovat na naplňování potřeb asijského trhu.

Po opulentním thajském obědě následovaly diskuze o interních systémech sítě Catalyst Global, jako je cloudové úložiště, reportingový systém nebo diskuzní fórum. Krátká prezentace digitálních marketingových iniciativ byla doplněna dvoustrannými schůzkami mezi členy marketingového týmu Catalyst Global a šéfy jednotlivých regionů.

Slunce pálilo a asijští partneři sítě Catalyst Global nakonec uvítali ukázky dvou nových teambuildingových programů pro sociální odpovědnost: Horses For Causes a Whisky Wisdom.

Co konference přinesla

Mám tyhle akce prostě rád; je to příležitost pustit z hlavy každodenní starosti a soustředit se na to, jak si můžeme vzájemně vypomáhat. V nedávné době jsme měli ohromný úspěch s teambuildingovým program pro sociální odpovědnost, který se nazývá Hole In One. Takováto neformální setkání nám umožňují vysvětlit si navzájem, jaký přínos znamenají tyto programy pro zákazníky a připravit ostatní členy sítě Catalyst, aby je mohly také nabízet ve svých regionech.

Stuart Harris, ředitel pro teambuilding, Asia Hong Kong

Setkání bylo dokonale načasované: zrovna minulý týden přišel požadavek od společnosti Cisco, zda by společnost d'frens mohla uspořádat sérii teambuildingových akcí na 5 různých místech v Asii, protože dobře ví, že díky solidnímu zázemí komunity Catalyst můžeme nabídnout ekonomicky výhodné řešení. Ti lidé v sále jsou ti nejlepší, že ano? Je to pro nás velmi důležité, protože se potřebujeme spolehnout na to, že akce mimo Indii budou pořádány ve stejné kvalitě. Japonsko je naštěstí jednou ze zemí na seznamu a společnost Happiness at Work se k nám právě přidala, takže si s nimi během oběda určitě promluvím.

Srikanth Murthy, ředitel společnosti d’frens India

Go Team! Honba za pokladem s tabletem

Protože prodej honby za pokladem s tabletem a outdoorových závodů v Asii strmě roste, byla aplikace Go Team horkým tématem mnoha rozhovorů. Další dopoledne se asijské teambuildingové společnosti věnovaly aplikaci Go Team; dozvěděly se o jejích nových funkcích a možnostech použití této technologie pro vylepšení tradičního konceptu honby za pokladem v ulicích města, který je již dnes nesmírně populární.

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Všechny novinky ze sítě