Catalyst Euro Zone 2014 - London

Catalyst Global EuroZone 2014

Publikováno 18. 7. 2014 autorem Mark Davenport

Konference Catalyst Global EuroZone 2014 nabídla platformu pro podobně smýšlející společnosti z komunity Catalyst v Evropě, kde mohly naslouchat, spolupracovat, kreativně se rozvíjet a těžit ze sdílených poznatků. Na konferenci Catalyst Global EuroZone se sjeli držitelé jejích licencí z 12 zemí: z Velké Británie, Irska, Slovinska, Litvy, Španělska, Francie, Portugalska, Finska, Ruska, Rumunska a SAE.

Téma konference byl následující: „Jak společně maximalizovat obchodní příležitosti“ .

Program zahájil CEO společnosti Catalyst Global Guy Baker, který nastínil vizi pro síť Catalyst Global a požádal přítomné o zpětnou vazbu a další nápady. Guy Bergeaud, CEO společnosti Team Building France, pak moderoval diskuzi s názvem „Who’s Who Giant“, krátké sezení na téma cenotvorby, marketingu, sociálních sítí, prodeje a navazování kontaktů; doplnila jej prezentace Andyho Fieldhouse z firmy Biz Events, Christiana Hossu ze společnosti Universum Romania a Tima Shepleyho ze společnosti Bluehat UK. Dizkuse byla živá.

Čas na přestávku!

Účastníci konference Catalyst Global EuroZone si dali zaslouženou přestávku na kávu, při které proběhla praktická „přehlídka“ programů Rat Trap, Animate.

Po přestávce přednesl Andrew Fieldhouse přínosnou prezentaci s názvem „Jak vybudovat podnik na zelené louce“. Poté nastoupil Richard Smith, ředitel prodeje ve společnosti Bluehat UK, který přednesl zajímavou prezentaci o struktuře týmu ve svojí firmě a o její strategii prodeje a zejména způsobu reakce na poptávky.

Během oběda absolvovali účastníci konference „přehlídku marketingových materiálů“, při které si mohli prohlédnout a podělit se o zkušenosti s materiály ostatních firem.

Držitelé licencí Catalyst Global byli hladoví po inovativních technologických řešeních pro teambuilding a Fermin Guerrico ze společnosti Teambuilding Spain proto přinesli na stůl potenciální nový produkt Drone Zone. Fermin vysvětlil, že produkt je stále ve vývoji a praktičnost dronů je ještě potřeba důkladně ověřit, ale i tak vzbudila celá myšlenka nadšení a velký zájem o další zkoumání tohoto produktu, který nakonec vychází levněji, než jsme očekávali.

Odpoledne začalo uvedením novinek na webu GoTeam.guru, od CEO společnosti Catalyst Global Guy Bakera. Kari a Dave Turner ze společnosti BlueHat UK poté vedli sekci otázek a odpovědí na téma budoucnosti aplikace GoTeam.

Poté nastoupil Dani Polajnar ze společnosti Teambuilding Academy. Daniho koncept posilování sítě Catalyst Global, křížového prodeje, PR a společného brandingu přináší mnoho nových kreativních prvků. Poté pokračoval opět Guy, krerý přednesl prezentaci o roli a významu přítomnosti zástupce společnosti Catalyst u každého držitele licence.

Čas se zvednout!

Delegáti se zúčastnili nového programu Whiskey Wisdom a obnoveného programu International Stakes s novým obřím houpacím koněm z kartonu. Poté účastníci vyrazili do ulic, aby si vyzkoušeli novou a dosud nevyzkoušenou verzi programu Go Team, při které běžely ve třicetistupňovém vedru od London Bridge až do South Banku, kde museli vléz přímo do fontány.

Při spektakulární světelné show při západu slunce během večeře na lodi na řece Temži pak dostala slovo i příroda.

Jsme hrdí na to, že se nám podařilo vytvořit prostředí plné důvěry a uspořádat akci, na níž profesionálové v oboru teambuildingu navazují kontakty a sdílejí svoje osvědčené postupy s ostatními lidmi podobného ražení z celé Evropy.

Celý tým společnosti Catalyst Global by chtěl tímto poděkovat těm, kdo si udělali čas a akce se zúčastnili; byl to Tim Shepley, Mandy Coleová, Fiona Cravenová, Ami Colemanová, Dave Turner, Corinne Tathamová, Andy Fieldhouse , Timo Herinaro, Guy Bergeaud, Martin Bergeaud, David Bassett, Oran Masterton, Darius Lornsargis, Luis Trindade, Christian Hossu, Maria Varlamovová, Ola Kastenssonová, Elena Kastenssonová, Dani Polajnar, Fermin Gerrico a Daniel Simó.

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Všechny novinky ze sítě