Catalyst Global Conference Brighton 2013

Catalyst Teambuilding konference – Go Global!

Publikováno 15. 12. 2013 autorem Mark Davenport

Na dvouletou konferenci společnosti Catalyst Global v Brightonu se sjelo 60 předních světových expertů na teambuilding.

A co se tu vlastně děje? Nezávislé teambuildingové společnosti navazují kontakty, sdílejí nové nápady a otevřeně spolu mluví! Je to vůbec možné?

Tady ano! Mezinárodní teambuildingová konference společnosti Catalyst Global poskytuje platformu pro různé společnosti, které si mohou vzájemně naslouchat, spolupracovat spolu, kreativně se rozvíjet a těžit ze sdílených poznatků.

Jsme hrdí na to, že se nám podařilo vytvořit prostředí plné důvěry a uspořádat akci, na níž profesionálové v oboru teambuildingu navazují kontakty a sdílejí svoje osvědčené postupy s ostatními lidmi podobného ražení z celého světa.

Přinášíme pár postřehů z celé dvoudenní akce od našich partnerů:

Při pořádání konference jste odvedli kus skvělé práce a vytvořili jste v Brightonu skvělou atmosféru. Diskuze a čas pro navazování kontaktů byl podle mého názoru namíchán výborně. Dobře vím, kolik práce jste tomu museli věnovat, aby všechno dobře dopadlo.
David Powell, Asia Ability
Ještě jednou díky vám i vašim lidem za perfektní výkon! Wow, už je mi jasné, proč naši klienti odjíždějí z konferencí tak nabití a motivovaní
Kate Kaiser, Catalyst Events, USA
Ještě teď jsem nadšený ze všech těch úkolů, zábavy a lidí, které jsem potkal. Za celých 13 let v oboru jsem se nikdy nesetkal s tolika experty a přestože je moje práce poměrně neobvyklá, všechny moje akce v Brazílii od té doby byly skvělé a zčásti za to může energie, kterou jsem načerpal na téhle konferenci.
Elves Costa, Conquistar, Brazil
Uplynul už týden, ale pořád jsme plní nadšení z toho, co se na konferenci dělo. Ráda bych vám s Galinou ještě jednou poděkovala za energii a jednomyslné nasazení pro rozvoj podnikání i globální sítě Catalyst. Velmi si ceníme snahy společnosti Catalyst Global být stále na špici a rozvíjet teambuildingové programy, které budou vyhovovat novým požadavkům klientů a výzvám, kterým jejich týmy budou čelit. Ta atmosféra sdílení a zábavy byla prostě skvělá!
Iliyana Dimitrovová, Gea Events, Bulharsko

Pracujete pro nezávislou teambuildingovou společnost a chcete se dozvědět více o výhodách zapojení do komunity Catalyst,

klikněte sem

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Všechny novinky ze sítě