Catalyst Global Conference 2015 Bangkok

Catalyst Globální konference 2015

Publikováno 1. 11. 2015 autorem Mark Davenport

Ve dnech 28.–31. října 2015 se v rezortu Anatara Riverside v Bangkoku setkali členové teambuildingové sítě Catalyst na tradiční dvouleté konferenci. Sjelo se zde čtyřicet předních světových teambuildingových společností působících v 60 zemích. Slogan konference zněl Vize 2020 – Naše budoucnost, naše síť.

Konference byla pro účastníky příležitostí navázat nové kontakty, podělit se o osvědčené postupy a diskutovat o tom, jak do roku 2020 dále upevnit pozici sítě Catalyst Global.

Klíčovým tématem konference byla sociální odpovědnost a moc darů. Úvodní řeč pronesl Paul Dunn z organizace B1G1, která pomáhá malým a středně velkým podnikům zvyšovat jejich sociální vliv prostřednictvím začleňování darovacích aktivity do jejich každodenní práce. V souvislosti s tímto tématem se hovořilo o populárních teambuildingových produktech na podporu sociální odpovědnosti jako „Hole In One“ nebo „Toy Story“ a byl také poprvé představen nový produkt spočívající v sestrojení jízdního kola („Building a Dream“) nebo záchrany pomocí psa („Barkitecture“).

Dále byly představeny dva nové produkty založené na použití tabletů. Push It! je strhující stolní aktivita, která sestává ze série úkolů pro logické myšlení i fyzickou zdatnost. A pak je tu mocný nástroj zážitkového učení „Peak Performance“, který pracuje s oblíbeným tématem dobytí Mount Everestu.

Mezi další představené produkty patří „Beat the Box“, strhující kolektivní soutěž, při které musí týmy rozluštit sérii hádanek, aby mohly v omezeném časovém limitu odemknout bednu. A dále program „Puppet Masters“, který testuje komunikační dovednosti týmů, které mají za úkol vést obrovské loutky tak, aby prováděly jednoduché lidské úkony.

Zlatým hřebem byly rytmické a hudební programy, jejichž exkluzivním hostem byl Saul Eisenberg z Junk Orchestra UK, který účastníky provedl programem „Funk the Junk“, při němž zahráli krásnou hudbu na nástroje vyrobené z recyklovaných materiálů. Lidé z naší indické partnerské společnosti d'frens pak účastníkům představili novější verzi oblíbené teambuildingové aktivity Blow the Blues Away.

Ve čtvrtek odpoledne pak dostala příležitost společnost Team Up Events, která prezentovala potenciální nové produkty. Na pódiu byl představen program Cake Off (z Nového Zélandu), Box Empire (od australské firmy BeChallenged a Joint Venture Jeep (z Indie).

Navazování kontaktů a neformální diskuze pokračovaly ještě dlouho po konci oficiálního programu konference a neutuchají ani teď, byť jen elektronickou formou.

CEO společnosti Catalyst Global Guy Baker řekl:

„Jsme hrdí na to, že jsme součástí organizace založené na prostředí plném důvěry, kde mohou profesionálové v oblasti teambuildingu z celého světa navazovat kontakty, podělit se o osvědčené postupy a společně se bavit.“

Stu Robinson , generální ředitel, Team Up Events, Nový Zéland

„Konference v Bangkoku překonala všechna očekávání a byla pro mě dalším důvodem, proč být spokojen, že jsem partnerem v této síti – takže ještě jednou díky za důvěru a zejména za příležitost být mezi teambuildingovými experty plnými energie a nových nápadů! Rád bych tímto také vyjádřil obrovské blahopřání, protože se vám podařilo vytvořit něco, co nejen že nemá konkurenci, ale také se stane trvalým vkladem do oboru teambuildingu nyní i do budoucna.“

Assaf Jacoby , ředitel, The Challenge Group, Izrael

Chtěl bych vám srdečně poděkovat za skvěle zorganizované a naplánované setkání. Skvěle jsem se bavil a hodně jsem se naučil – jste výborná rodina! Už teď se nemohu dočkat další akce.

Bert Knuts, generální ředitel, Event Masters, Belgie

Jsme zpátky v Belgii, ale pořád si užíváme „následků“ skvělé konference společnosti Catalyst Global. Jsme moc rádi, že jsme se mohli připojit ke skvělé rodině Catalyst a už teď se těšíme na naše budoucí dobrodružství. Gratulujeme a všem moc díky! Odvedli jste perfektní práci a pro nás bylo skvělé setkat se s kolegy z oboru. Ty tři dny v Bangkoku byly pro nás nesmírně inspirující a dodaly nám spoustu energie!

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Všechny novinky ze sítě