go team launches in brighton

High-tech honba za pokladem Go Team

Publikováno 12. 6. 2013 autorem Mark Davenport

<a href="{link:event:154ea0de-d3b5-11e2-944c-52540079a862}">Go Team</a> je zbrusu nová aplikace pro tablety, který byla vyvinuta exkluzivní pro teambuildingovou síť Catalyst. Díky ní se jakékoli místo promění ve strhující interaktivní závod plný dobrodružství.

Brighton na jižním pobřeží Velké Británie byl díky slunečnému počasí ideálním místa pro představení dalšího inovativního teambuildingového produktu. Pět týmů se zde zúčastnilo soutěžní akce, která otestovala hlavní funkce této unikátní technologie pro „městské honby za pokladem“.

Aplikace pro tablety Go Team navádí týmy ke kontrolním bodům. Když tým dorazí do cíle, dostává na základě GPS navigace úkoly ve formě otázek, indicií a obrázků, k jejich splnění je nutná týmová spolupráce.

Účastníci unikátního závodu se dozvěděli spoustu nepříliš známých věc o skryté historii Brightonu. Aktualizace, zpětná vazba i hodnocení – vše bylo k dispozici v reálném čase, který sledoval pokrok týmů v uličkách a průchodech tohoto fascinujícího města.

Zabloudil vlastně někdo? Ne! Chytrá technologie Go Team vygeneruje pro všechny týmy stejně dlouhé trasy a dovede všechny bezpečně a včas do cíle.

Zpětná vazba k aplikaci Go Team byla dosud nadšená, protože se ukázalo, že je to velmi flexibilní systém, který může sloužit jako kreativní platforma pro všechny činnosti a v libovolném terénu. Ať už ji použijete v konferenční destinaci, jako je Brighton, na lesních cestičkách, v divočině nebo třeba na vodě, aplikace Go Team zajistí nezapomenutelný týmový zážitek a umožní účastníkům skutečně poznat dané místo.

Zákazníci již nyní projevují novému produktu důvěru – v tomto týdnu máme potvrzený prodej v Kodani a o víkendu na Maltě.

Chcete-li o aplikaci Go Team vědět více, klikněte zde

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Všechny novinky ze sítě