Catalyst Master Class Paris 2018

Mistrovská třída pořadatelů team-buildingů

Publikováno 3. 5. 2018 autorem Mark Davenport

2. května se pořadatelé a školitelé team-buildingů z celé Evropy zúčastnili na Catalyst Global Mistrovské třídě. Tematikou eventu byly tipy a triky pro pořadatele team-buildingových eventů. Event vedl Guy Bergeaud, který má více než 30 let zkušeností v oblasti prodeje a team-buildingu.

Catalyst Master Class Paris 2018

Se zástupci z popředních evropských team-buildingových společností z více než 15 zemí včetně VB, Švýcarska, Bulharska, Belgie, Polska, Slovenska, České republiky, Irska, Malty, Finska, Německa, Slovinska, Rumunska a pobaltských států bylo opravdu mnoho věcí, které přes den stáli za sdílení a spolupráci.

Catalyst Master Class Paris 2018

Účastníci si pochvalovali širokou agendu, která pokrývala všechny oblasti zařizování a školení včetně technik přípravy, technik a kreativních nápadů pro udržení angažovanosti publika, metod pro efektivní schůze a nejlepší team-buildingovou praxi.

“Vize a mantra Catalyst Global team-buildingové sítě je “Excelence v team-buildingu”. Zapojení a blahobyt zaměstnanců jsou pro produktivitu byznysu v roce 2018 rozhodující a my věříme, že efektivní team-buildingové hry jsou důležitou součástí procesu. No team-building musí být správně zvolený s ohledem na požadované obchodní výsledky a musí být proveden smysluplně,”

řekl Guy Baker, Výkonný ředitel největší světové sítě team-buildingových byznysů.

“Tato mistrovská třída je pouze jedním ze způsobů, jakými Catalyst Global pracuje na dosahování excelence v team-buildingu po celém světě. Není divu, že členové sítě Catalyst Global jsou výběrem kvalitních společností, které hledají team-buildingový program, který je efektivní součástí jejich programu lidského kapitálu.”

Byl to velký úspěch. Den začal agendou v oblasti vedení a pokračoval do vysoce energické otevřené schůze, plné sdílení. Výstupy a poučení z mítingu byly nahrány a jsou pro účastníky a ostatní v team-buildingové síti k dispozici.

Catalyst Master Class Paris 2018

Den byl zakončen focením odevzdávání “pamětních diplomů” všem účastníkům. Vytvořili se nová přátelství, a to jak napříč krajinami, tak i byznysy a vytváření sítí a sdílení teď bude pokračovat konsolidací a rozšiřováním hodnoty a odkazu tohoto dne.

"Wau, taková inspirace, vidět pohromadě tolik talentovaných moderátorů a pořadatelů, kteří sdílejí svou expertízu a know-how! Tato síť je plná úžasných lidí, kteří s nadšením přinášejí svým klientům hodnoty a zkušenosti - bylo privilegiem moct se od nich učit a vidět unikátní úhel pohledu a logiku lidí z různých zemí."
Tiina-Katrina Kaber, EnterTrainer a Country Manager, UPAS, Estonsko

Mark Davenport

Vedoucí oddělení podnikového rozvoje

Identifikace nových perspektivních partnerů a zařízení jejich zapojení do sítě Catalyst Global

Všechny novinky ze sítě