dfrens wins wow awards

Go Give Nejlepší produkt na WOW Awards

Publikováno 7. 7. 2017

V roce 2017 získala ocenění WOW Awards Asia pro firemní teambuildingovou aktivitu roku d'frens za jejich využití Chase Sun. Chase the Sun byl titul pro první 24 hodinový firemní hon za pokladem na světě. Dne 12. prosince 2016 se účastnilo 42 týmů ze 36 zemí na aktivitě Go Team Go Give. Začátek byl v Aucklandu a uzavření o 24 hodin později zpátky na Novém Zélandu na Mount Manganui. V Go Give týmy procházejí výzvami k získání dopadů na vybrané B1G1 dobročinné účely. Go Give byla vyvinutá firmou Catalyst Global pro poskytnutí řešení pro maximalizaci radosti z dávání prostřednictvím společného dávání.

D'frens, kteří do soutěže postavili čtyři týmy a odjeli se zvláštní cenou za většinu dopadů dne, byli nadšeni z podání přihlášky do udělování ocenění WOW. Byli dokonce ještě víc vzrušeni z výhry!

Wow Awards winners - Corporate team building activity of the year
Jako exkluzivní partner programu Catalyst Global v Indii nyní chtějí tuto aktivitu provozovat s indickými společnostmi, které se o svou komunitu starají a chtějí jí vracet, zatímco zažívají radost z dávání jako tým.

Wow Awards & Convention Asia je největší obchodní platformou v regionu ve zkušenostním marketingu, LIVE, zábavném a svatebním odvětví a MICE. Již deset let jsou Wow ocenění Asie skvělým příkladem oslavování vynikajících výsledků při tvorbě LIVE eventů.

Byl to druhý rok v řadě, kdy d'frens vyhrál na udělování cen WOW. V roce 2016, když v prvním roce podali návrh, odešli domů se zlatým a stříbrným oceněním.

Všechna ocenění