mp power awards best product

MP Power Awards - Nejlepší Eventový Produkt roku 2017

Publikováno 28. 3. 2018 autorem Daniel Koral

Aktivita Beat the Box, která je v Polsku nabízená exkluzivním poskytovatelem team-buildingových produktů od Catalyst Global, společností Exprofesso, si odnesla cenu za Nejlepší Eventový Produkt roku 2017 v prestižní anketě MP Power Awards.

Meeting Planner Power Awards je první soutěž věnovaná odvětví eventů. Hledá tu nejlepší implementaci a praktické využívání ve všech jejích sektorech. Cílem této soutěže je zvýraznit ty nejlepší eventy a projekty spojené s marketingem eventů, určit místa s potenciálem pro speciální event a poznat celebrity a odborníky v tomto odvětví.

Eventy a projekty, předložené mezi 1. lednem – 31. prosincem každého roku, jsou hodnoceny na základě jejich efektivity, tvorby, metod implementace a inovativnosti. Inovativní team-buildingová aktivita „Beat the Box“ se stala vítězem v kategorii Nejlepší Eventový Produkt roku 2017.

Děkujeme vám za důvěru, kterou do nás porota v této soutěži opět jednou vložila. Je to skvělé ocenění naší práce a taky pocta, kterou bereme jako závazek k další tvrdé práci. Děkujeme taky členům Catalyst Global teambuildingové sítě a našim klientům, bez kterých bychom toto ocenění určitě nikdy nezískali.Monika Dymacz, Generální ředitelka Exprofesso, Polsko.

Co je Beat the Box?

Beat the Box je inovativní a prvotřídní team-buildingová aktivita, duchovní dítě Markuse Rueseho a Rene Witteka. Vyvinuta v roce 2015, Beat the Box je celosvětově distribuována exkluzivně přes Catalyst Global teambuildingovou síť. Byla první hrou ve stylu Únikové místnosti, která využívá sílu zkušenostního učení takovýmto zábavným a zajímavým způsobem.

Co se v Beat the Box děje?

V Beat the Box hra začíná záhadnou video zprávou, ve které vám zvláštní hlas určuje výzvu. Každý tým stojí před kovovou krabicí. Uvnitř krabice jsou čtyři pouzdra, každé z nich ukrývá několik záhad, které je potřeba vyřešit. Začíná odpočítávání. Účastníci mají na vyřešení těchto úkolů a hádanek omezený čas. Pro získání vítězství musí zadat kód pro odemčení elektrického zámku, aby zastavili odpočítávání ještě předtím, než vyprší čas.

Výsledky učení a vývoje

Výherní týmy kombinují své různorodé individuální dovednosti a řeší množství výzev, které jsou před ně postaveny. Účastníci se učí, jak efektivně pracovat ve vyhrazeném čase. Beat the Box stimuluje inovativní myšlení, protože spolu členové týmu pracují na tom, aby vyřešili dané problémy. Členové týmu dospějí k tomu, že si uvědomí hodnotu silných stránek ostatních jednotlivců při využívání kreativní logiky pro řešení problémů. Rozvíjí tedy vzájemný respekt a dobré vztahy.

Na konci musí týmy spolupracovat, kombinovat své znalosti a vyřešit tak velkou záhadu. Díky tomu se jim daří pomalu odstraňovat mentalitu uzavřenosti a nesdílení informací s ostatními týmy a vizualizovat si obraz celého projektu. Učení se z Beat the Box je přímo aplikovatelné na pracovišti a možno na něj navazovat ještě dlouho po tom, co byla aktivita ukončena.

Všechna ocenění