MTU big picture canada

Zaměření na komunikaci a firemní hodnoty

Publikováno 19. 2. 2018

S klíčovým cílem zlepšování komunikace a povědomí o základních firemních hodnotách v rámci mezinárodní pracovní síly dodává Eventology The Big Picture od Catalyst Global 400 zaměstnancům MTU Maintenance v Richmondu, Britské Kolumbii v Kanadě.

Kanadský podnik MTU udržuje a vykonává servis motorů pro všechny sektory leteckého průmyslu; zaměstnává lidi z 46 různých krajin v široké škále rolí, včetně techniky, administrativy, logistiky a dozorního personálu.

Zaměřením jejich Výroční konference v roce 2017 bylo představit své hlavní hodnoty: respekt, otevřenost a zlepšování. Cílem bylo zlepšit komunikaci, zvýšit jednotu týmů a vytvořit pocit spolupatřičnosti. Eventology byla požádána, aby navrhla řešení pro kreativní týmové prostředí.

The Big Picture byla skvělá volba. Použitím umění jako společného jazyka pomáhá zlepšit týmovou komunikaci, zatímco podněcuje respekt a otevřenost přes sdílení informací, zdrojů a nápadů. Aby každý tým dokončil dvě plátna, je potřebná precizní komunikace. Tyto plátna se pak spojí a vytvoří víceplátnové mistrovské dílo, které odráží cíle společnosti, hodnoty, vizi, značku a kulturu. Prosazuje do konečného produktu jednotu týmu, vlastnictví a odpovědnost.

S pouhými šesti týdny od prvního telefonátu po konferenci Eventology vytvořilo a dodalo mistrovský návrh, který odráží základní hodnoty MTU a poskytlo umělcům studio pro jeho tvorbu. Tým Eventology, oblečen do baretů a plášťů, pomohl 400 lidem vytvořit 12 x 16 stop velké mistrovské dílo, obsahující 120 individuálních pláten, a to pouze za dvě hodiny.

V MTU chtěli původně mistrovské dílo rozdělit do 5 sekcí a vystavit je v každém ze svých zařízení. Po dokončení se však rozhodli, že je dílo příliš silné, aby jej rozdělovali. Teď visí v jejich největší budově jako připomínka úspěchu jejich týmu a základních hodnot. Pokračuje ve vytváření každodenních konverzací mezi odděleními.

Všechna ocenění