Bank Yahav spolupracuje a je kreativní

Publikováno 30. 5. 2019

Shrnutí

Izraelská popřední společnost v oblasti finančních produktů a služeb, Bank Yahav, hledala kreativní team-buildingovou aktivitu pro jejich výroční konferenci v Royal Beach Eilat, Izrael.

Klíčové cíle

  • Zábavné a poutavé
  • Velký dopad
  • Kolaborativní kreativní a inovativní myšlení
  • Vylepšuje dovednosti efektivní komunikace
  • Týmová dynamika

Byla vybrána zkušenostní týmová aktivita Blockbusters, ve které týmy proměňují odkaz společnosti nebo téma konference na dynamické, poutavé filmové trailery.

blockbusters creative team building activity

Co se v ten den stalo?

Účastníci vstoupili do konferenční místnosti, která byla vyzdobena jako hollywoodská scéna plná rekvizit a barevných kostýmů. Týmy zjistily, že budou muset vyrobit filmový trailer týkající se konkrétního tématu s jasnou zápletkou, vhodnou hudbou a pozadím krajiny Eilat.

Aktivita začala a každý tým trávil čas plánováním filmovém traileru. Rozhodli o rolích a přidělili odpovědnosti. Poté se účastníci oblékli do kostýmů podle zvoleného tématu. Po následující hodinu a půl se týmy zabývali produkcí filmového traileru, včetně režie, fotografie, hraní, střihu a scenáře. V závěrečných okamžicích týmy spěchají, aby dokončily editaci svého filmového traileru a předložily jej k posouzení.

Po krátké přestávce se účastníci vrátili do místnosti pro závěrečný Oscarový ceremoniál. Účastníci sledovali trailery vytvořené každým týmem s velkým vzrušením a hrdostí a uznali úspěch jejich týmové práce. Po promítání trailerů účastníci hlasovali o tom nejlepším a byl vyhlášen vítěz.

blockbusters oscar ceremony team building israel

Výsledek

Blockbusters byl velkým úspěchem. Účastníci se spojili a dozvěděli se o sobě něco i mimo kancelář v zábavné a nezapomenutelné aktivitě. Vytváření filmového traileru vyžadovalo kreativní inovativní myšlení a vyvíjelo tlak na dynamiku týmu. Všichni účastníci byli zapojeni od začátku do konce. Všichni zúčastnění řekli, že to byl velký zážitek, který si budou pamatovat na celý život.


Všechny případové studie